ارسال پیامک با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با سیم کارت

از آنجا که بیش از نیمی از مخاطبین ،دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست از طریق ارسال پیامک انبوه با سیمکارت می باشد. مزایای ارسال پیامک با سیم کارت ، امکانات ارسال پیامک سیمکارتی و نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از جمله مواردی هستند که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

روش ارسال پیامک با سیمکارت با عناوین مختلفی در بین مردم رواج دارد، که در همه آن ها هدف ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست می باشد.

ارسال پیامک سیمکارتی، ارسال پیامک GSM، ارسال پیامک با موبایل، ارسال پیامک با مودم GSM (ارسال پیامک با مودم جی اس ام)، ارسال پیامک بلک لیست و ارسال پیامک با شماره موبایل همگی به یک معنی می باشد.

ارسال پیامک با سیم کارت چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده است، که پیامک تبلیغاتی با خطوط سیمکارت دریافت کنید و پیامک با یک شماره سیمکارت همراه اول و یا ایرانسل برای شما ارسال می شود. آیا این پیامک ها با شماره های شخصی ارسال می شود؟ اصلا ارسال پیامک با سیمکارت چه مزیتی دارد؟با ما همراه باشید.

به دلیل حجم بالای پیامک های انبوه تبلیغاتی اکثر افراد پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند، در نتیجه پیامک های ارسالی شما با خطوط اپراتوری را دریافت نمی کنند. راهکار این مشکل استفاده از خطوط سیمکارت برای ارسال پیامک است.

برای اینکه بتوانید به صورت انبوه از طریق سیم کارت پیامک ارسال کنید، می بایست یک پنل پیامکی با قابلیت ارسال پیامک از طریق سیمکارت تهیه نمایید. تا بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ،پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. سامانه پیامکی بازدید ایده این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد.

پنل پیامک برای همدان
مشاهده

ارسال پیامک با شماره موبایل شخصی :

در صورتی که شما قصد ارسال پیامک با موبایل شخصی خود به صورت انبوه را داشته باشید، به دلیل محدودیت های اعمال شده از سمت مخابرات سیم کارت شما بعد از ارسال تعدادی پیامک می سوزد. برای جلوگیری از این مشکل می توانید، از سامانه پیام کوتاه بازدید ایده استفاده کنید.

در نظر داشته باشید ،در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی می باشد، می توانید با استفاده از خطوط خدماتی سامانه پیامکی بازدید ایده پیامک خود را حتی به شماره های مسدود شده ارسال نمایید.

مزایای ارسال پیامک با سیمکارت :

مزایای ارسال پیامک با سیم کارت

ارسال پیامک به تمامی شماره های همراه اول و ایرانسل :

از آنجایی که در روش ارسال پیامک با سیم کارت ، با شماره های سیمکارت ،پیامک شما ارسال می شود، همه شماره موبایل ها حتی افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند ،نیز پیامک شما را دریافت می کنند.

توجه بیشتر مخاطبین به پیامک :

از آنجایی که معمولا پیامک های تبلیغاتی با خطوط با پیش شماره ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ و … ارسال می شود، ارسال پیامک با شماره های سیم کارت باعث جلب توجه کاربر می شود و تاثیر بیشتری بر روی مخاطب خواهد داشت.

عدم نیاز به سخت افزار و سیم کارت :

در سامانه پیامک بازدید ایده بدون نیاز به خرید سیم کارت و یا سخت افزار و نرم افزار می توانید پیامک های سیم کارتی خود را با سامانه پیامک انبوه سیم کارت را ارسال کنید.سامانه پیامکی سیم کارت تحت وب می شود و به راحتی می توانید پیامک های تبلیغاتی انبوه خود را ارسال کنید.( از مزایای ارسال سیم کارتی )

پنل پیامک قم
مشاهده

معایب این روش ارسال :

– هزینه بالاتر نسبت به خطوط اپراتوری
– امکان تاخیر در دریافت پیامک
– عدم امکان ارسال با سیم کارت شخصی
– رندم بودن شماره های سیمکارت های ارسالی
– عدم امکان دریافت پیامک

نحوه ارسال پیامک با سیم کارت :

در سامانه پیام کوتاه بازدید ایده بدون نیاز به خرید سیمکارت و یا تجهیزات فیزیکی و سخت افزاری به راحتی می توانید، به خطوط بلک لیست پیامک خود را ارسال کنید. تنها کافی است بعد از خرید پنل اس ام اس در زمان انتخاب شماره برای ارسال پیامک خط سیمکارت را انتخاب کنید.

از آنجایی که ارسال با سیم کارت تعرفه بالاتری نسبت به سایر خطوط مخابراتی دارد، جهت صرفه جویی در هزینه ها پیشنهاد سامانه پیامکی بازدید ایده این است، که ابتدا پیامک خود را با خطوط تبلیغاتی ارسال کنید.سامانه به صورت خودکار بلک لیست ها را فیلتر کرده و مجدد به شماره هایی که پیامک های تبلیغاتی را بسته اند با خط سیمکارت پیامک ارسال کنید.

در نظر داشته باشید، در پنل اس ام اس بازدید ایده امکان ویرایش متن در زمان ارسال مجدد به شماره های بلک لیست وجود دارد.

امکانات ارسال پیامک با سیم کارت :

♦ قابلیت ارسال پیامک به دفترچه تلفن
قابلت ارسال پیامک از طریق فایل اکسل
♦ قابلیت ارسال پیامک به تفکیک کد پستی
♦ قابلیت ارسال پیامک به تلفن محله و منطقه
♦ قابلیت ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
♦ قابلیت ارسال پیامک به تفکیک شهر و استان
بانک تلفن همراه کشور به تفکیک استان ، شهر ، کدپستی ،‌ ایرانسل و همراه اول.
♦ منشی پیامکی از امکانات ارسال پیامک سیمکارتی
♦ گزارش ارسال پیام کوتاه

چگونه بدون سفته خط خدماتی دریافت کنیم؟
مشاهده
, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.