آزمایشگاه پلاگین و افزونه های پیامکی

به راحتی و خیلی سریع، قدرت پیامک را به سایت یا سرویس خود بیفزایید.

جدا کننده مطالب

وب سایت دارید یا فروشگاه اینترنتی فرقی نداره! چون آزمایشگاه سامانه پیام کوتاه بازدید ایده به شما کمک میکنه در کمتر از ۵ دقیقه امکاناتی مثل خبرنامه پیامکی، ثبت نام و ورود با شماره موبایل، تایید شماره با کد فعالسازی (رمز یکبارمصرف)، اطلاع رسانی اتوماتیک پیامکی، گزارشات ثبت سفارش و… را به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی به کسب و کارتان اضافه نمایید و لذت ارتباط و تعامل حرفه ای با مشتریانتان را تجربه کنید.
آزمایشگاه سامانه پیام کوتاه بازدید ایده افزونه و ماژول‌های جامعی برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوای محبوب و اپن سورس (open-source) مانند وردپرس، پرستاشاپ، اپن کارت و… را در اختیارتان قرار میدهد تا در سریع ‌ترین زمان ممکن وب سایت شما به قابلیت ارسال پیامک مجهز شود.

آزمایشگاه پلاگین و افزونه های پیامکی

دریافت پنل پیام کوتاه حرفه ای

با تهیه پنل پیامک سامانه پیام کوتاه بازدید ایده، به راحتی به همه پلاگین و افزونه ‌های موجود دسترسی خواهید داشت.

ماژول اختصاصی خودتان را بسازید!

نرم افزار یا وب سایت شما کاملا اختصاصی نوشته شده؟ افزونه و پلاگین های سامانه پیام کوتاه بازدید ایده نیاز شما را برطرف نمی کنند؟ جای هیچ نگرانی نیست، امکان اتصال به وب سرویس پیامکی (API) و نمونه کد تمام زبان های برنامه نویسی را برای شما مقدور ساختیم.

تیم سامانه پیام کوتاه بازدید ایده دائما در حال توسعه افزونه های پیامکی است و پرکاربردترین افزونه های مورد نیاز جهت اتصال سیستم های مدیریت محتوا را در صفحه آزمایشگاه سامانه پیام کوتاه بازدید ایده قابل دریافت است. البته پس از خرید و دریافت پنل پیام کوتاه و لاگین به پنل پیامک خود میتوانید به تمام افزونه و ماژول ها به سادگی دسترسی همیشگی داشته باشید.

اگر افزونه و ماژول مدنظرتان را پیدا نکردید کافیست از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمایید، در صورتی که مقدور باشد افزونه به صورت اختصاصی برای شما در کمترین زمان ممکن نوشته خواهد شد و یا اینکه شما می توانید نمونه کدهای برنامه نویسی ما را در اختیار شرکت طراحی سایت یا برنامه نویس حرفه‌ای قرار دهید تا افزونه مورد نظرتان را به صورت اختصاصی برای شما توسعه دهد.

نگران نباشید. در اتصال سایت یا اپلیکیشن به سامانه پیامکی بازدید ایده برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس هیچ مشکلی وجود ندارد، نمونه کدهای برنامه نویسی سامانه پیام کوتاه بازدید ایده به بیش از ۱۰ها زبان برنامه نویسی آماده شده است و میتوانید برحسب نیاز از زبان برنامه نویسی مورد نظرتان برای اتصال سایت و اپلیکیشن اختصاصی به سامانه پیامک استفاده نمایید.

سامانه پیام کوتاه بازدید ایده دارای خطوط خدماتی رند و رایگانی است که در اختیار مشترکان خود قرار میدهد تا بدون نیاز به طی کردن مراحل اداری، ارائه سفته و… در کمتر از ۵ ثانیه هر نوع پیامک تبلیغاتی یا خدماتی خود را به دست تمام مخاطبان با هر نوع سیم کارت یا وضعیتی ارسال نمایند. خط خدماتی برای ارسال پیامک وب سرویس و ارسال پیامک اطلاع رسانی در اختیار شما قرار داده می شود، زمانی که با این خط پیامک ارسال می کنید پیامک شما به تمامی شماره ها حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال می شود، برای استفاده از خط خدماتی نیازی به ثبت شرکت حقوقی یا اینماد نمی باشد و خط خدماتی بلافاصله بعد از خرید سامانه پیامک حتی به افراد حقیقی واگذار می شود.