نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

تقاضای بالای بازاریابی پیامکی و نرخ رشد راه اندازی فروشگاه های اینترنتی در نتیجه افزایش تقاضا برای اتصال به سامانه پیامک در کشور تضمینی بر درآمدزایی بالای شما خواهد بود. با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس به صورت مستقل با نام و برند شرکت خود و از طریق دامنه اختصاصی (سایت با نام تجاری خودتان) به فروش نامحدود سامانه پیامک می‌پردازید. نمایندگان در شروع کار آموزش‌های لازم برای کسب درامد از طریق اینترنت و تمامی امکانات لازم را از طرف سامانه پیام کوتاه بازدید ایده دریافت میکنند و علاوه بر ارائه نرم افزار به صورت نامحدود از فروش خط و از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل می‌نمایند.

پنل نمایندگی ارسال اس ام اس راهی مطمئن برای کسب درآمد اینترنتی می‌باشد و بدون نیاز به مهارت خاصی تنها با در اختیار داشتن اینترنت میتوانید شروع به فعالیت نمایید مشتریان شما همه اقشار جامعه را شامل میشود و تقاضای بالای مشاغل مختلف برای تبلیغات پیامکی تضمینی برای موفقیت شما می‌باشد.

اگر در فکر شروع کسب و کاری مناسب به عنوان شغل اصلی یا پاره وقت هستید که درآمد خوب داشته باشد و هزینه اولیه زیادی نخواهد، ما به شما پنل نمایندگی بازدید ایده را پیشنهاد می کنیم.

برخی از قابلیت های نمایندگی

 • کسب درآمد از فروش پنل های پیامک
 • کسب درآمد از فروش خطوط پیامک
 • کسب درآمد از فروش شارژ پیامک
 • پنل پیامک خود و مشتریانتان را کاملا مدیریت کنید.
 • تعریف تعرفه ها و مدیریت قیمت پیامک، شماره و ماژول
 • همه چیز در دستان شماست و شما هیچ امکاناتی کمتر از ما نخواهید داشت.
ثبت نام پنل نمایندگی

تعرفه دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه بازدید ایده

نمایندگی استاندارد

۶۹۹,۰۰۰تومان

 • تعرفه پیامک ۳۶ تومان
 • سایت اختصاصی ورود کاربران
 • ایجاد نامحدود کاربر
 • ایجاد نامحدود نمایندگی
 • درگاه پرداخت و ریبرندینگ شخصی

نمایندگی پیشرفته

۹۹۹,۰۰۰تومان

 • تعرفه پیامک ۳۴ تومان
 • سایت اختصاصی ورود کاربران
 • خط خدماتی اشتراکی (بدون سفته)
 • ایجاد نامحدود نمایندگی
 • درگاه پرداخت و ریبرندینگ شخصی
پرفروش

نمایندگی فوق پیشرفته

۱,۹۹۹,۰۰۰تومان

 • تعرفه پیامک ۳۲ تومان
 • سایت اختصاصی ورود کاربران
 • سایت اختصاصی فروش پنل پیامکی
 • ایجاد نامحدود نمایندگی
 • درگاه پرداخت و ریبرندینگ شخصی

روش های کسب درآمد نماینده

فروش پنل

تعیین قیمت دلخواه پنل و تعلق ۱۰۰ درصد مبلغ فروش پنل به شما

شارژ کاربران پنل

قیمت گذاری کنید و متناسب با آن سود شارژ پنل کاربران را دریافت نمایید.

فروش خط اختصاصی

با خرید و فعال سازی هر خط پیامک توسط کاربران درآمد کسب کنید.

فروش نمایندگی

با جذب نماینده از فروش نمایندگان خودتان نیز کسب درآمد کنید.

چرا نمایندگی سامانه پیام کوتاه بازدید ایده ؟

مجموعه بازدید ایده، با حمایت همه جانبه جهت ارتقا نمایندگان با کمترین هزینه و بدون نیاز به سرمایه اولیه و دانش تخصصی یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب درامد از اینترنت و بسیار باصرفه یعنی اخذ نمایندگی مادام العمر پنل پیامک را به شما عزیزان معرفی میکند. نمایندگان با پرداخت یک مرتبه هزینه، پنل مادر را دریافت و بدون هیچ هزینه ای می‌توانند به تعداد نامحدود پنل کاربری و نمایندگی پیامک را با قیمت و تعرفه دلخواه به کاربران بفروشند.

پشتیبانی ۷/۲۴

تعرفه پایین

سرعت و امنیت

خدمات جامع

داشتن برند اختصاصی

بدون درج هیچ نامی از مجموعه بازدید ایده می توانید با دامنه یا ساب دامنه اختصاصی سامانه پیام کوتاه با نام برند و لوگو خودتان راه‌اندازی کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

درگاه پرداخت اختصاصی زرین پال، ملت و پارسیان خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی، امکانات هر پکیج را تعیین و قیمت گذاری دلخواه خود را انجام دهید تا امکان ثبت نام دستی، آنلاین و یا از طریق وب سرویس فراهم شود.

شخصی سازی سامانه

در کمتر از ۱ دقیقه و بدون زحمتی، ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

بانک شماره موبایل حرفه ای

علاوه بر دسترسی رایگان شما و کاربران به جامع ترین بانک شماره ها، امکان ارسال از کدپستی و نقشه – لیست سفید – دکل های ایرانسل و… میسر خواهد بود.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران و نمایندگان خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

سازگار با هر دستگاهی

پنل سامانه پیام کوتاه بازدید ایده کاملا رسپانسیو است به این معنی که شما می توانید با اینترنت معمولی و با موبایل، تبلت و یا رایانه خود از پنل استفاده کنید.

طراحی سایت اختصاصی

با تهیه نمایندگی پیشرفته و فوق پیشرفته بازدید ایده، یک سایت اختصاصی برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه ها برای کاربران خود داشته باشید.

درج بسته و تعرفه دلخواه

بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود به صورت نامحدود بسته ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

سوالات متداول نمایندگان پنل اس ام اس

بله، شما می توانید به تعداد نامحدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا نمایندگی هیچ هزینه ای به سامانه پیام کوتاه بازدید ایده پرداخت نخواهید کرد.

بله، در بخش تنظیمات مدیریتی تنظیم لوگو و نمایه در کمتر از چند ثانیه قابل انجام است.

خیر، نمایندگی سامانه پیامک بازدید ایده به صورت دائمی بوده و هزینه تمدید سالیانه از شما دریافت نمی شود اما شما با توجه به سیاست خود می توانید از کاربرانتان هزینه تمدید سالیانه/ماهیانه را دریافت نمایید و سامانه پیام کوتاه بازدید ایده در این باره هیچ دخل و تصرفی ندارد.

پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات کاربرانتان برعهده سامانه پیام کوتاه بازدید ایده است اما پاسخگویی به تیکت و تماس تلفنی کاربران جهت حفظ ریبرندینگ بر عهده نماینده است.

بله، تمامی آپدیت هایی که در سامانه پیام کوتاه بازدید ایده صورت می گیرد رایگان است. در حقیقت ما تمام زیر ساخت ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام میدهیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه ای به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل نمایندگی پیامک اقدام نمایید.

بله ، اگر پنل نمایندگی سامانه پیام کوتاه بازدید ایده را تهیه کرده باشید و کاربران شما نیز از سایت تان پنل نمایندگی تهیه کرده باشند ، کاربران شما میتوانند زیرکاربر داشته باشند ، شماره اختصاصی به ایشان بدهند و دسترسی زیرکاربران را تنظیم کنند.

بله، هر دامنه یا ساب دامنه ای می توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریق آن آدرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه پیامک بازدید ایده نباشد، بابت این مورد هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

برای این مورد الزامی وجود ندارد، در صورتی که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه شما متصل می شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما ( بدون نام و هیچ نشانی از سامانه پیام کوتاه بازدید ایده ) متصل شده و سود شما محاسبه شده و به حساب شما افزوده می شود.

بله، طراحان وب سایت به دلیل در اختیار داشتن طیف وسیعی از مشتریان آگاه میتوانند با دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه بازدید ایده به سادگی به مشتریان خود پنل کاربری و حتی نمایندگی اعطا نمایند و بدون صرف زمان بسیار زیادی لذت درامد بیشتر و افزایش کیفیت خدمات خود را شاهد باشند.

بله، به دلیل عدم نیاز به زمان و دانش تخصصی راه اندازی سامانه پیام کوتاه به عنوان شغل دوم و حتی منبع درامد اصلی برای تمام افراد جامعه از جمله دانشجویان و… فرصتی فوق العاده بشمار می آید تا اینده شغلی و سطح درامدی خود را ارتقا دهند پس در شروع کار و راه اندازی نمایندگی پنل پیامکی بازدید ایده، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست برای گسترش فعالیت پیشنهاد می‌شود شرکت (با مسئولیت محدود) ثبت نموده و برای وب سایت خود اینماد بگیرید تا وجاهت قانونی بیشتری داشته باشید. همچنین در مجموعه بازدید ایده تمامی خدمات و مشاوره های لازم به صورت جامع ارائه میشود.