به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، عصر امروز آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی برگزار و پیام صدقی، به عنوان مدیرکل جدید این اداره منصوب شد.

امیر خلیلیان در آیین تکریم و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: حضور در جمع خونگرم و تلاشگر آموزش و پرورش یک افتخار بوده و اینجا افرادی هستند که حکم استادی بر من دارند.

مدیرکل دیوان محاسبات استان با تاکید به اینکه همه با قانون‌مداری و عدالت مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت آشنا هستند، گفت: بنده 6 سال است که در این استان به عنوان مدیر فعالیت دارم و از نزدیک با مدیران و مسوولان این استان آشنا هستم به طوریکه آقای عیدی از جمله مدیرانی است که پله به پله ترقی یافت و زحمت کشید.

خلیلیان با آرزوی موفقیت برای مدیرکل جدید نوسازی مدارس گفت: نباید هیچ‌گاه از تجارب بازنشستگان غافل ماند و نیروهای جوان باید از آنها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه استفاده از نیروی جوان در مسوولیت‌های سنگین یک نعمت بزرگی است، تصریح کرد: این یک فرصت بزرگی برای مدیرکل جوان اداره کل نوسازی است که بتواند اثرگذاری بیشتر داشته باشد.

مدیرکل دیوان محاسبان آذربایجان‌شرقی با تاکید به اینکه جوان‌گرایی بزرگ‌ترین سرمایه ما برای  فائق آمدن بر مشکلات کنونی است، ابراز کرد: همیشه از خدا خواسته‌ام تا فرصتی بر من عطا کند تا بتوانم موثر واقع شوم.

گفتنی است پیام صدقی مدیرکل جدید استان آذربایجان شرقی 19 سال در سمت‌های معاونت فنی اداره کل نوسازی مدارس استان، مسئولیت کنترل و رسیدگی پیمان، مسئولیت واحد مقاوم ‎ سازی و کارشناسی واحد متره و برآورد مشغول به خدمت بوده و همچنین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران با گرایش سازه است.

حاشیه دیدار ایران - بولیوی| کار زیبای بانوان در ورزشگاه آزادی و خوش‌و‌بش هاشمیان و شفر
مشاهده