مدل لباس بارداری تابستانه را اگر درست انتخاب کنید، هم به زیباتر شدنتان کمک می‌کند و هم نمی‌گذارد دمای بدنتان آن‌قدر بالا برود که اذیت شوید. در این مقاله بعضی از مدل‌هایی را که می‌توانند انتخاب‌های خوب تابستانه شما باشند، معرفی می‌کنیم.

مدل لباس بارداری، آزادتر از همیشه

هر پیراهن آزاد و بلندی که قبل از بارداری برای ساختن یک استایل متفاوت خریده بودید، در روزهای گرم تابستان می‌تواند به عنوان یکمدل لباس بارداری به کار رود. می‌توانید کمربند پیراهن‌های قدیمی را دربیاورید یا اگر کمرشان کشی است، آن را بشکافید. بهتر است به طور خاص در روزهای گرم تابستان و به طور کلی در دوران بارداری سراغ لباس‌هایی بروید که الیاف طبیعی دارند و ترجیحاً نخی هستند. این لباس‌ها برای پوستی که در دوران بارداری حساس است مناسب هستند و می‌توانند به گردش بهتر هوا هم کمک کنند.

انتخاب پیراهن آزاد برای دوران بارداری

پانچوهای نخی هیجان‌انگیز

یکی از ست‌هایی که می‌توانید به عنوان یک مدل لباس بارداری برای خودتان درست کنید، بلوز آزاد یا پانچو به همراه شلوار جین یا لگینگ است. پانچو و بلوز آزاد، گردش هوا را آسان می‌کنند و باعث احساس خنکی بیشتر می‌شوند. ضمن اینکه ترکیب این مدل لباس‌های آزاد با شلوار تنگ، استایل زیبایی ایجاد می‌کند. پیشنهاد ما استفاده از جین کاغذی و لگینگ نخی و خنک است. اگر دنبال راه‌هایی هستید که بتوانید شلوار معمولی‌تان را به شلوار بارداری تبدیل کنید، این مقاله به کارتان می‌آید.

رویه لباس

رویه‌ای برای لباس‌های تنگ

اگر علاقه‌ای به پوشیدن پیراهن یا بلوز آزاد ندارید، می‌توانید یک تاپ خنک را به همراه شلوار بپوشید و برای پنهان کردن شکم از یک کاردیگان سبک یا رویه ساده حریر استفاده کنید. درست کردن این مدل لباس بارداری، استایلی متفاوت به شما می‌دهد که می‌توانید در مهمانی‌های نیمه‌رسمی هم از آن استفاده کنید.

نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند
مشاهده

بر تن کردن خطوط

یکی از مناسب‌ترین‌های مدل لباس بارداری تابستانه، پیراهن و بلوزهای راه‌راه هستند. این لباس‌ها را به راحتی می‌توان با یک رویه ساده یا به تنهایی پوشید و حال و هوای خنک تابستانه را به استایل اضافه کرد. اگر دوست دارید اضافه وزن بارداری را پنهان کنید سراغ لباس‌های راه‌راه سرمه‌ای و سفید یا مشکی و سفید بروید، اما از اکسسوری‌های شاد و رنگی استفاده کنید. برای مثال یک گردنبند زرد یا سرخابی در کنار پیراهن سرمه‌ای راه‌راه ترکیبی تابستانه و جذاب خلق می‌کند.

مدل لباس راهراه در بارداری

برداشتن پیراهن همسر!

اگر با شوهرتان اختلاف سایز و قد دارید و او از شما بلندتر و درشت‌تر است، یکی از پیراهن‌هایی را که می‌دانید دیگر سراغش نمی‌رود، بردارید و به عنوان یک پیراهن زنانه از آن استفاده کنید. این پیراهن‌های آزاد و خنک، اگر با یک کمربند نازک که بالای شکم قرار می‌گیرد همراه شوند، ترکیب زیبایی ایجاد خواهد کرد. اگر آستین‌ها برایتان بلند بود، می‌توانید آن‌ها را تا بزنید یا به خیاطی بدهید تا سایزشان را برایتان عوض کند.

تو در میان گل‌ها

بلوزها و پیراهن‌های گل‌دار جزو بهترین انتخاب‌های مدل لباس بارداری تابستانه هستند. گل‌ها می‌توانند حال روحی شما را بهتر کنند. اگر فکر می‌کنید بلوزهای گل‌دار با رنگ‌های روشن شما را چاق نشان می‌دهند، می‌توانید سراغ مدل‌هایی بروید که زمینه تیره دارند و پارچه‌شان از زیر سینه به صورت آزاد می‌ایستد؛ فقط به خاطر داشته باشید خوب نیست در دوران بارداری زیاد از رنگ‌های تیره استفاده کنید. پوشیدن رنگ‌های ملایم و شاد تأثیر خیلی خوبی روی روحیه شما خواهند گذاشت. به همین دلیل پوشیدن رنگ‌های تیره را محدود کنید.

پارچه گلدار مناسب لباس بارداری