حیدری: بهتر بود خادم در کشتی می‌ماند و از مشاوره‌ها استفاده می‌کرد

حیدری: بهتر بود خادم در کشتی می‌ماند و از مشاوره‌ها استفاده می‌کرد

علیرضا حیدری در مورد استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی اظهار داشت: نظر من این است که خادم نباید می رفت.6-7 سال کشتی دست او بوده و باید تا المپیک 2020 می‌ماند و کار می‌کرد.

وی ادامه داد: بهتر بود خادم می‌ماند و حرف‌ها را می‌شنید. انجام اصلاحات را بهتر از رفتن خادم می‌دانستم. سال‌ها زحمت کشیده بود و اگر می‌ماند و از مشاوره برخی افراد استفاده می‌کرد کار بهتر پیش می رفت. نه اینکه نفراتی که اطرافش هستند خوب نیستند، اما عده‌ای هم که بیرون هستند حرف‌های درستی می‌گویند.

دارنده 6 مدال کشتی جهان و المپیک در مورد نتایج کشتی در مسابقات جهانی بوداپست تاکید کرد: حتما اشتباهاتی بوده که به این شکل نتیجه گرفتیم. حتما درست کار نکردیم که نتیجه نگرفتیم. وقتی که تمام عوامل درست سر جایشان باشند طبیعتا نتیجه هم می‌گیریم اما وقتی این قطعات در جای خود قرار نگرفته باشند اتفاق خوبی هم نمی‌افتد.

حیدری در مورد آینده کشتی گفت: بعید می‌دانم رسول خادم دیگر قصد برگشتن داشته باشد. کشتی آدم ارزشمندی را از دست داد. هر فردی که بیاید وزارت ورزش باید حمایت کند چون بدون حمایت نمی‌شود کار کرد. اگر به کشتی رسیدگی نشود، هر کسی هم بیاید کار پیش نمی‌رود.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
سامان قدوس بهترین بازیکن آمیا برابر پاری سن‌ژرمن شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • حیدری: بهتر بود خادم در کشتی می‌ماند و از مشاوره‌ها استفاده می‌کرد