«جاذبه» اربعین از امشب به شبکه افق می‌آید

«جاذبه» اربعین از امشب به شبکه افق می‌آید

 ویژه برنامه «جاذبه» به مناسبت ایام اربعین حسینی از این شبکه پخش می‌شود. این برنامه تلویزیونی در بخش نخست به صورت ضبطی از امشب(یکشنبه پانزدهم مهرماه) در 14 قسمت از استودیوی شبکه افق روی آنتن می‌رود و شامل آیتم‌های مختلفی خواهد بود.

گفتگو با یک چهره شناخته شده هنری در حوزه‌های مختلف سینما، تلویزیون، موسیقی، کتاب و … بخش نخست این برنامه را تشکیل می‌دهد و در بخش دوم شاهد گفتگویی صمیمی با افرادی خواهیم بود که به واسطه ارتباط با امام حسین(ع) و اربعین، تحولاتی عمیق در آنها ایجاد شده و اتفاقات مهمی در زندگی‌شان رقم خورده است. اجرای این دو بخش را شهرام شکیبا برعهده دارد.

میان برنامه‌های مختلفی هم برای این برنامه ساخته شده که در ارتباط با ماه محرم و پیاده‌روی اربعین حسینی هستند، از جمله این میان برنامه‌ها با اجرای محمد قاسمی می توان به گفتگو با مسئولان و دست‌اندرکاران پیاده‌روی اربعین پیرامون تمهیدات اندیشیده شده برای سال جاری و همچنین ارائه اطلاعاتی پیرامون این مراسم بین‌المللی اشاره کرد که به نوعی راهنمای پیاده‌روی اربعین محسوب می‌شود.

نذر اهدای هر شب دو کمک هزینه سفر اربعین سال جاری به برندگان برای این مسابقه درنظر گرفته شده است. بخش دوم برنامه «جاذبه» شبکه افق در 10 قسمت به صورت زنده از کشور عراق روی آنتن خواهد رفت؛ این برنامه هم دارای بخش‌های مشابهی مانند بخش ایران خواهد بود و شامل گفتگو با شخصیت‌های هنری و ادبی و مهمانانی از میان افرادی که دارای تجربه‌های ویژه از پیاده‌روی اربعین هستند خواهد بود.

چون خَمُشان بی‌گنه روی بر آسمان
بررسی

سجاد بهمن‌آبادی تهیه کنندگی «جاذبه» را بر عهده دارد، برنامه‌ای که از امشب(یکشنبه پانزدهم مهرماه) هر شب ساعت 22:00 روی آنتن شبکه افق می‌رود و تکرار آن هم ساعت 16:30 روز بعد پخش خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید