اورهال ۳ فروند بالگرد هوانیروز

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم اورهال بالگردهای پایگاه هوانیروز شهید آسیایی مسجد سلیمان، گفت: 3 فروند بالگرد 214 هوانیروز که بالغ بر شش سال زمین‌گیر شده بودند با دستان توانمند و متخصصین جوان هوانیروز بازسازی و به چرخه ناوگان بالگردی هوانیروز پیوستند.

وی بیان داشت:از گزارش‌هایی که فرمانده پایگاه هوانیروز در خصوص زمین گیر بودن این بالگردها ارائه شد باید به این متخصصین جوان افتخار کرد که با علم و دانشی که به خرج داده‌اند توانسته اند با تمام مشکلاتی که در مسیر کار قرار داشت موانع را یکی پس از دیگری کنار گذاشته و با تولید قطعات به بازسازی و اورهال دست یابند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه صنعت قطعه‌سازی برابر با فرامین مقام معظم رهبری تاکید بسیاری شد افزود:امروز ما شاهد توانمندی نیروهای جوان و متعهد هوانیروز قهرمان در پایگاه مسجد سلیمان بودیم و علیرغم تحریم‌های دشمنان این عزیزان توانسته‌اند بالگردهای زمین‌گیر شده را بازسازی و به پرواز در آورند .

وی خاطر نشان کرد:هوانیروز از جمله یگان‌های آماده ارتش است که در تمامی ماموریت‌ها حضورشان چشمگیر است در دوران دفاع مقدس در تمامی عملیات‌ها پشتیبانی مطلوب و اثرگذاری را از خود به نمایش گذاشته است و پس از دفاع مقدس نیز هوانیروز در طرح‌های مردم یاری، اورژانس هوایی و دیگر ماموریت‌ها حضور دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پاسخ به این سوال که آیا ارتباط با هوانیروز تازه تاسیس سپاه دارید، گفت:ارتش و سپاه در همه حوزه‌ها همواره اتحاد و ارتباط دارند و در واقع یک لشگر الهی محسوب می‌شوند در حوزه بالگردی نیز ارتباط وجود دارد و در ماموریت‌های مختلف با در خواست سپاه هوانیروز ارتش وارد عمل می‌شود .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری اظهار داشت:در تمامی پایگاه‌های هوانیروز بازسازی بالگردها مورد تاکید است و از سال‌های گذشته تاکنون دها فروند بالگرد که مشکل قطعه داشته‌اند با حضور خلبانان و عوامل فنی قطعات طراحی و تولید و بالگردها حاضر به‌کار و به چرخه بالگردی پیوستند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *