سالک: قیمت دلار در روزهای آینده کاهش بیشتری خواهد داشت

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، نابسامانی ارز، بیشتر حاصل یک فضای روانی و رسانه‌ای دشمن بود، گفت: انتظار می‌رود با ورود بانک مرکزی قیمت ارز در روزهای آینده کاهش چشمگیری داشته باشد.

سالک: قیمت دلار در روزهای آینده کاهش بیشتری خواهد داشت.حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با بیان اینکه، نابسامانی ارز، بیشتر حاصل یک فضای روانی و رسانه‌ای دشمن بود، گفت: انتظار می‌رود با ورود بانک مرکزی قیمت ارز در روزهای آینده کاهش چشمگیری داشته باشد و به قیمت واقعی خود نزدیک‌تر شود.

وی گفت: نمایندگان مجلس نیز تمام اهتمام خود را برای مقابله با نوسانات ارزی به‌کار گرفته‌اند چراکه وضعیت کنونی در بازار ارز غیرواقعی و روانی است و باید قیمت ارز در روزهای آینده به قیمت چند ماه پیش خود بازگردد.

سالک ضمن تقدیر از قوه قضائیه برای برخورد با اخلال‌گران ارزی، گفت: قوه قضائیه نباید به برخی دلال ارزی که برای منافع خود منافع مردم را نادیده می‌گیرند، اجازه جولان در بازار ارز را بدهد؛ اکنون‌که شاهد سقوط قیمت ارز هستیم دلال‌های ارزی برای مقابله با کاهش سود هنگفت خود دلارهای خود را به قیمت گران به مردم می‌فروشند که لازم است با این اقدام برخورد شود.

حمید مطهری: در شکست ما مقابل فولاد خوزستان فقط شیخ‌ویسی مقصر نیست
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید