هیئت انتخاب دو بخش تئاتر خیابانی و تئاتر خردسال جشنواره تئاتر کودک همدان معرفی شدند

روابط عمومی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام کرد، آثار رسیده به بخش مسابقه تئاتر خیابانی توسط هیات انتخاب سه نفره متشکل از فاتح بادپروا ، مهدی قلعه و مزدک مهیمنی مورد بررسی  و انتخاب قرار خواهند گرفت.

فاتح بادپروا، نویسنده و کارگردان تئاتر که دبیری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را در پرونده کاری دارد.مهدی قلعه کارگردان شناخته‌شده تئاتر کودک و مزدک مهیمنی نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان با پایان مهلت دریافت لوح فشرده نمایش‌ها، ارزیابی آثار را آغاز می‌کنند.

علی‌اکبر قاضی نظام‌، نوشین بیگلریان و رضا عبدالعلی‌زاده نیز اعضا هیات انتخاب بخش مسابقه تئاتر خردسال را تشکیل می‌دهند.

علی‌اکبر قاضی نظام، فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه‌نویس و عضو شورای طرح و برنامه گروه کودک و نوجوان صدا و سیما که داوری چندین مسابقه و جشنواره نمایشنامه‌نویسی را بر عهده داشته است به همراه نوشین بیگلریان، نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان و رضا عبدالعلی‌زاده نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر و یکی از اعضا شورای کتاب کودک انتخاب آثار این بخش را انجام می‌دهند.

مطابق فراخوان مهلت دریافت لوح فشرده طرح‌های برگزیده بخش‌های تئاتر خردسال و خیابانی امروز 10 مهرماه 1397 به پایان می‌رسد و نتیجه ارزیابی آثار تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 29 آبان تا 4 آذر 1397 با میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

قم| توجه و توسعه ورزش بهترین راهکار مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • فرهنگی
  • هیئت انتخاب دو بخش تئاتر خیابانی و تئاتر خردسال جشنواره تئاتر کودک همدان معرفی شدند