جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است/ العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است

به نقل از روزنامه الوطن قطر، عبید جمعه درباره بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس که از ساعت 18:45 دقیقه امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه آغاز می‌شود گفت: السد باید از نظر روانی مهیای بازی امروز برابر پرسپولیس باشد و این مساله مهمی است زیرا رویارویی با حریف ایرانی (پرسپولیس) آسان نیست.

این مفسر فوتبال قطر و بازیکن پیشین تیم السد ادامه داد: تیم پرسپولیس به دنبال استفاده از ضد حمله‌ها و تاکتیک آنها در بازی امروز دفاعی است. این تیم با توجه به مصدومیت حسین ماهینی در خط دفاعی با ضعف مواجه است.

حسن العتیبی، دیگر پیشکسوت فوتبال قطر نیز درباره رویارویی تیم‌های السد و پرسپولیس می‌گوید: انتظار می‌رود تیم السد بر پرسپولیس برتری یابد و پاشنه السد همیشه بالاتر از تیم ایرانی بوده است زیرا دارای بازیکنان داخلی و حرفه‌ای متمایز نسبت به پرسپولیس هستند. البته ثبات فنی نیز دیگر نکته مهم تیم السد در تفاوت با پرسپولیس است.

وی افزود: هواداران باید در بازی امروز از السد برابر پرسپولیس حمایت کنند زیرا حریف از عناصر قدرتی برای بازی در خانه بهره‌مند است. بدین‌خاطر باید بازیکنان السد برای کسب نتیجه مطلوب تلاش کنند که به آنها برای دیدار برگشت در تهران کمک زیادی می‌کند. نمی‌خواهم مقایسه‌ای میان این تیم پرسپولیس با تیمی که الدحیل را حذف کرد داشته باشم، زیرا شرایط متفاوتی هستند. تیم السد با بهره‌مندی از شرایط بهتر و اعتماد به نفس مهیای پیروزی برابر پرسپولیس می‌شود. امیدوارم السد با حمایت هوادارانش بتواند هدف صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را در دوحه به دست آورد.

لیگ برتر فوتبال| پیروزی یک نیمه‌ای استقلال مقابل استقلال خوزستان
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است/ العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است