فشار فروش زیاد شد/ تلاش شبانه مردم برای فروش دلارهای خانگی/ دلار وارد کانال ۱۴هزار تومان شد

همزمان با ریزش قیمت طلا و ارز در بازار، مردم دلارهای خانگی خود را برای فروش وارد بازار کرده و موجب سقوط قیمت ها شده اند.

سیر نزولی قیمت طلا و ارز در حالی ادامه دارد که مردم با وجود تعطیلی بازار، کماکان در خیابان فردوسی حضور دارند و در تلاش هستند ارزهای خود را بفروش برسانند.

گزارش های رسیده از شهرهای مختلف کشور حکایت از آن دارد که جمع زیادی از مردم تلاش می کنند تا همین امشب دلارهای خود را بفروشانند و به همین دلیل خود را به مراکز خرید و فروش ارز در این شهرها رسانده اند.

مردمی که در شهرهای تهران، کرج، قم، تبریز، شیراز و … در قیمت های بالا اقدام به خرید دلار کرده بودند با ریزش قیمت ها روانه بازار شده و تلاش دارند ارزهای خود را بفروشند.

اما موج فروش ارز درحالی هر ساعت بیشتر از قبل می شود که خریداری برای دلارهای خانگی در بازار پیدا نمی شود به همین دلیل مردم حتی حاضرند خیلی کمتر از قیمت های اعلام شده از سوی صرافی ها، دلارهایشان را بفروشند.

برخی بازاری ها می گویند: طی روز جاری عده بسیاری از مردم که تحت تاثیر جریانات روانی اقدام به خرید دلار کرده بودند، شتابزده به دنبال فروش بودند که در این بین حال تعدادی از آنها نیز خراب  و روانه بیمارستان شدند.

فشار فروش در بازار ارز از عصر امروز شدت یافته و همین امر موجب شد تا دلار 17هزار تومانی صبح امروز تا ساعت انتشار این گزارش به 14هزار و 600 تومان کاهش یابد. دلال های خیابان فردوسی قیمت دلار فردایی را 14هزار و 400 تومان اعلام میکنند.قیمت سکه نیز در بازار تهران هم اکنون به 4میلیون و 300 هزار تومان سقوط کرده است.

پیروزی استقلال بر پرسپولیس در دربی نوجوانان
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • اقتصادی
  • فشار فروش زیاد شد/ تلاش شبانه مردم برای فروش دلارهای خانگی/ دلار وارد کانال ۱۴هزار تومان شد