۱۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت می‌شود

۱۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت می‌شود

بهروز اسودی ظهر امروز در یکصد و بیست و دومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهارداشت: این میزان تسهیلات امسال با هدف رفع موانع تولید به 50 واحد تولیدی استان پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه این میزان تسهیلات به واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف صنعتی و کشاورزی پرداخت می‌شود اضافه کرد: این میزان تسهیلات رونق تولید به 26 واحد بخش کشاورزی و 24 وحد صنعتی پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه پرداخت تسهیلات رونق تولید زمینه رونق اقتصادی و شغلی در استان را فراهم می‌کند اضافه کرد: با پرداخت یک‌هزار و 700میلیارد ریالی تسهلات رونق تولید زمینه ایجاد 188فرصت شغلی جدید در در استان فراهم می‌شود.

اسودی از ثبت نام 210 واحد تولیدی استان سمنان در سامانه بهین یاب خبر داد و گفت: با ثبت نام این واحدهای تولیدی در سامانه، شرایط این واحدهای برای دریافت تسهیلات رونق تولید در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شده و در صورت دارا بودن شرایط برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد واحدهای ثبت‌ نام شده از آغاز فرایند ثبت نام تسهیلات رونق تولید در استان تعداد90 واحد تولیدی در بخش کشاورزی و  120 واحد نیز مربوط به بخش صنعت بوده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی و زیربنایی سه واحد تولیدی در این ستاد خبر داد و گفت: مشکلات واحدهای تولیدی پیشران خودرو ،نمک سفید دانه و زرین ذرت نیز بررسی شد.

فتحی خطاب به بازیکنان استقلال: سایپا نود دقیقه ۱۰ نفره بود و نتوانستید از این موقعیت استفاده کنید/ قدر پیراهنی که می‌پوشید را بدانید
مشاهده
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

 

خرید پنل اس ام اس، قدرتمندترین سامانه پیام کوتاه خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • استانها
  • ۱۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت می‌شود