بازدید ایده ؛ ارائه دهنده پکیج های افزایش بازدید ثانیه ای به همراه تفکیک کننده نوع ایپی

افزایش بازدید سایت و ویلاگ ، بهبود رتبه الکسا ، افزایش page view ، کاهش Bounce Rate و….

  

بازدید ساز چیست ؟!

بازدید ساز سیستمی است ؛ با اهداف مختلف و برای تمامی افرادی که دارای وب سایت هستند و تصمیم بر افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا دارند ، از این طریق میتوانید علاوه بر افزایش ترافیک سایتتان بر روی عوامل موثر در رتبه بندی چون افزایش page view ، کاهش Bounce Rate و دیگر عوامل به انتخاب خودتان تاثیر بگذارید و یا افرادی که میخواهند با بازدید از سایت ها ، کسب درآمد کنند به راحتی با این امکان بدون نیاز به داشتن اطلاعات ویا دانش فنی به صورت کاملا اتوماتیک برایشان فراهم شده است.

 

 

 

بازدید ساز چگونه عمل میکند ؟!

در سیستم بازدید ساز کاربران با ایپی های متفاوت مشغول بازدید از سایت ها و لینک های درج شده شما تبلیغ دهندگان گرامی هستند ، تمامی بازدید های انجام شده قبلا توسط مشتری ” تبلیغ دهنده ” میتواند در نوع ایپی ( ایرانی ، خارجی ، ترکیبی ) ویا بسته ثانیه ای ( 30 الی 300 ثانیه ) و… فیلتر شده باشد تا متناسب با نیاز خود از خدمات سایت بهره مند شود ، همچنین جالبه بدانید تمامی تعرفه های خدمات متناسب با امکانات دریافتی متغییر هستند و نیازی نیست بابت مشخص کردن میزان بازدید روزانه ” بودجه بندی تبلیغات ” هزینه ی مازادی پرداخت نمایید و هر زمان که تبلیغات خود را بخواهید متوقف و یا حذف خواهید کرد که در صورت حذف تبلیغ مابقی وجه تبلیغات به کیف پول شما برگشت داده خواهد شد.

دایناسورها چگونه به پرندگان تکامل یافتند: اژدهایان دنیای واقعی
مشاهده

 

 

تیم پشتیبانی بازدید ایده؛

24 ساعته آماده ارائه دقیق ترین مشاوره های متناسب با نیاز شما جهت آموزش چگونگی بودجه بندی تبلیغات و ایجاد پکیج های تبلیغاتی شما عزیزان است.

 

 

مزایا و امکانات بازدید ایده در بخش بازدید ساز ویژه چطوره ؟!

  • ارائه خدمات با نرخ تبلیغاتی ویژه
  • افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا سایت
  • امکان خرید و پرداخت هزینه تبلیغات از کیف پول اختصاصی
  • امکان کاهش هزینه تبلیغات از طریق ثبت سفارش انبوه و یا ارتقا سطح کاربری
  • ارائه امکان افزایش page view و کاهش Bounce Rate به صورت دستی

برای این کار کافیست با استفاده از گرینه های حرفه ای ” بازدید ثانیه ای ” و ” بازدید ویژه ” همچنین افزودن تعداد صفحات بیشتر از یک سایت در کنار مطالعه مقالات مرتبط و دریافت مشاوره های رایگان در مجموعه بازدید ایده بیشترین تاثیر را از تبلیغاتتان حس نمایید.

  • امکان تفکیک نوع ایپی جهت افزایش بازدهی
  • دریافت گزارشات منظم از تعداد بازدید و مبالغ درآمدی کسب شده در پنل کاریری
  • امکان ثبت تبلیغات از مبلغ کیف درآمد

تمامی کاربران که در هر سیستمی از مجموعه بازدید ایده در حال فعالیت هستند میتوانند هر مبلغی که تمایل دارند را از کیف درآمد به کیف پول خود بدون کارمزد انتقال داده و تبلیغات دلخواه خود را در هر یک از سیستم ها ثبت نمایند.

  • ارائه پورسانت بیشتر به نمایش دهندگان ” مجریان کار ” با ایپی ایران

جهت برخورداری از پورسانت بیشتر نمایش دهندگان ” مجریان کار ” کافیست اکانت خود را ارتقا و یا از ایپی ایرانی استفاده نمایبد در این صورت شاهد افزایش چند برابری سطح درامدی خود خواهید بود.

برگزاری تمرین ۳ ساعته امیدها در کارگران
مشاهده

 

  

پکیج ثانیه ای و یا امکانات دلخواه و متناسب با نیاز خودم رو در بازدید ایده پیدا نکردم ؟!

در سیستم بازدید ایده بهترین های اقتصادی برای تبلیغ دهندگان و حرفه ای ترین پکیج ها تنظیم و طراحی شده است اما اگر نیازتون در امکانات سایت رفع نمیشود کافیست با تیم بازدید ایده ارتباط برقرار نمایید تا در اسرع وقت پکیج جدید متناسب با نیاز شما در سایت اماده مصرف شما مشتری گرانقدر گردد.

بازدید ایده ؛ ایده پرداز تبلیغات و کسب درآمد اینترنتی