آیت‌الله سعیدی: داشتن روحیه جهادی نیاز اساسی مدیران کشور است

آیت‌الله سیدمحمد سعیدی ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای شورای فرهنگی استانداری قم که در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد، با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی و تحریم‌های موجود در کشور اظهار داشت: باید با اطلاع‌رسانی و شفافیت لازم مردم را در همراهی با نظام تشویق کنیم.

وی با بیان اهمیت توجه و واگذاری امور به افراد متخصص و ماهر در مباحث اقتصادی افزود: مباحث اقتصادی از پیچیدگی‌ها و سختی‌های ویژه‌ای برخوردار بوده که لازم است تا افراد متخصص و ماهر درباره آن‌ها اظهارنظر کرده و در پی حل آن باشند، ورود افراد غیرمتخصص به این امور سبب بروز جنجال‌های رسانه‌ای در فضای مجازی می‌شود.

امام‌جمعه قم گفت: ورود افراد غیرماهر به مباحث تخصصی سبب ایجاد مشکلات جدید می‌شود، بحران و چالش‌ها باید به صورت کاملاً تخصصی و فنی موردبررسی و تجزیه‌وتحلیل قرار گیرند، چراکه وقتی این عرصه‌ها از افراد متخصص خالی می‌شود افراد غیرماهر و نابلد با سوء انتظاراتی که دارند سبب آشفتگی و تشویش بیشتر بازار می‌شوند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) ادامه داد: همراهی مردم و جامعه با مشکلات و چالش‌های اقتصادی موجود با شفاف‌سازی و فکر سالم ممکن است و اگر مردم از حقیقت و عوامل مشکلات اقتصادی به درستی آگاه شوند با مسئولان همراه می‌شوند، بخشی از مشکلات اقتصادی کشور به عامه مردم مربوط می‌شود.

سعیدی ابراز کرد: داشتن روحیه جهادی از نیازهای اساسی مدیران کشور است چراکه در صورت وجود روحیه نیت خیر و پاکدستی در بین مدیران در کنار تخصص و مهارت هیچ قدرت بزرگی نمی‌تواند ضربه‌ای به نظام وارد کرده و مردم نیز همراهان خوبی خواهند بود.

کشتی آزاد قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان| مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در ۵ وزن دوم
مشاهده
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

 

خرید پنل اس ام اس، قدرتمندترین سامانه پیام کوتاه خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید