طرح سامانه جامع انبارها در استان سمنان اجرایی می‌شود

بهروز اسودی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرحله دوم اجرای این طرح همزمان با سراسر کشور در استان سمنان نیز آغاز شده است اظهارداشت: در مرحله ی نخست اجرای طرح سامانه جامع انبارها 14هزار و 885 انبار در سامانه ثبت نام شد.

وی با بیان اینکه در اجرای مرحله نخست طرح سامانه جامع انبارها واحدهای مختلف انبارهای خود را این سامانه ثبت کردند افزود: در مجموع 2 هزار و 453 انبار در بخش کشاورزی، یک‌هزار و 470 انبار در بخش صنعتی، 7 هزار و 311 انبار در بخش اصناف و  694 انبار در بخش معادن و سایر به ثبت رسید.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به برخی از اهداف اجرای طرح سامانه جامع انبارها اشاره کرد و گفت: جلوگیری از قاچاق کالا و همچنین احتکار و اختفاء کالاهای اساسی برخی از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است.

اسودی با بیان اینکه در این طرح با ثبت انبار در سامانه از احتکار و اختفاء کالاهای اساسی جلوگیری می‌شود تصریح کرد: در صورت عدم ثبت موجودی کالا در سامانه انبار به عنوان انبار احتکاری شناسایی می‌شود.

وی افزود: نظارت بر زنجیره تأمین، شناسایی انبارهای پرمبادی و مقاصد حمل بار، ثبت اطلاعات انبارهای پربار در سامانه و اطلاع از آمار کلی میزان جابجایی کالاها در سطح استان از دیگر اهداف اجرای طرح سامانه جامع انبارها در استان سمنان است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان یکی از رسالت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را شناسایی انبارهای کالاهای اساسی عنوان کرد و افزود: طرح سامانه جامع انبارها در راستای این رسالت و وظیفه سازمان انجام و اجرایی شده است.

فوتبال جهان| پیام خولن لوپتگی بعد از اخراج از سرمربیگری رئال مادرید
مشاهده
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

 

خرید پنل اس ام اس، قدرتمندترین سامانه پیام کوتاه خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید