گاهی اوقات احساس می کنید باید تغییراتی در استایل خود ایجاد کنید اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید و چه استایلی را باید انتخاب کنید. در ادامه مطلب ما شما را در انتخاب استایل مناسب تان راهنمایی خواهیم کرد.

 

راهنمای انتخاب استایل, روش انتخاب استایل

راهنمای انتخاب استایل

 

اگر استایل یکی از دوستان تان را می پسندید از او بپرسید لباس هایش را از کجا تهیه کرده است. نگاهی به اطرافتان بیندازید و ببینید دوستان و آشنایان و حتی بازیگران و هنرمندان چه چیزهایی می پوشند. از خودتان بپرسید کدام استایل را دوست دارید و کدام را دوست ندارید. سپس مواردی که می پسندید را روی کاغذ بنویسید.

 

انتخاب استایل,نکاتی برای انتخاب استایل

ببینید کدام استایل را دوست دارید و کدام را دوست ندارید

 

علایق و سلیقه های شخصی تان را بنویسید. سلیقه های شخصی و چیزهایی که دوست دارید یا دوست ندارید را کشف کنید. شاید موسیقی راک دوست داشته باشید، یا شلوار جین یا دامن مدادی. تمام این سلیقه ها و ویژگی های شخصیتی به انتخاب استایل شخصی شما کمک می کند. لیستی از علایق و سلیقه های شخصی تان تهیه کنید و دور آن هایی که بیشتر ترجیح می دهید خط بکشید.

 

اصول و نحوه پوشش,راهنمای انتخاب استایل های زنانه

سلیقه های شخصی و چیزهایی که دوست دارید یا دوست ندارید را کشف کنید

 

از خودتان بپرسید می خواهید چگونه فردی باشید. بعد از این که علایق خود را کشف کردید باید بدانید می خواهید چگونه فردی باشید. به عنوان مثال آیا دوست دارید دیگران شما را یک هنرمند ببینند یا یک ورزشکار یا …

 

نکاتی برای انتخاب استایل زنانه,مهارت های انتخاب استایل زنانه

بعد از این که علایق خود را کشف کردید باید بدانید می خواهید چگونه فردی باشید

چگونه موهای سالم و زیبا داشته باشیم ؟
مشاهده

 

به عنوان چنین شخصیتی چه مدل لباس هایی باید بپوشید. می توانید از اینترنت برای پیدا کردن لباس های استایل مد نظرتان کمک بگیرید. همه چیز را در مورد استایل مورد علاقه تان بنویسید. مثلا رنگ های مورد علاقه و انواع لباس هایی که می خواهید. در انتخاب لباس کمی خودتان را آزاد بگذارید نیاز نیست لباس هایی که انتخاب می کنید حتما بیش از حد ورزشی یا هنری باشند.

 

روش انتخاب استایل,راهنمای انتخاب لباس

همه چیز را در مورد استایل مورد علاقه تان بنویسید

 

ببینید داخل کمد لباستان چه چیزهایی دارید. قبل از این که فروشگاه بروید و هزینه زیادی گردن خودتان بیندازید نگاهی به داخل کمد لباس تان بیندازید. شاید اکسسوری های لازم برای استایلی که انتخاب کرده اید را داشته باشید یا انواع شلوار جین و موارد دیگر.

 

نکاتی برای انتخاب استایل,راهنمای انتخاب استایل

قبل از این که فروشگاه بروید نگاهی به داخل کمد لباس تان بیندازید

 

به فروشگاه بروید. هنگام خرید باید به مقدار بودجه ای که دارید دقت کنید. نیاز نیست حتما به بهترین فروشگاه ها بروید. در فروشگاه باید ببینید آیا لباس هایی که نظرتان را جلب می کنند به استایل مورد نظرتان می خورند یا نه.

 

مجله های مد,اصول و نحوه پوشش

هنگام خرید باید به مقدار بودجه ای که دارید دقت کنید

 

با اعتماد به نفس کامل لباس ها را بپوشید. شاید در ابتدا تغییر استایل کمی برای تان سخت باشد اما با اعتماد به نفس کامل استایل جدیدتان را با پوشیدن لباس هایی که انتخاب کرده اید نشان دهید.

 

راهنمای انتخاب استایل های زنانه,نکاتی برای انتخاب استایل زنانه

با اعتماد به نفس کامل لباس ها را بپوشید

 

در مجله ها به خصوص مجله های مد می توانید خیلی چیزها در مورد استایل مورد نظرتان پیدا کنید. در این مجله ها ایده های زیادی در رابطه با چیزهایی که دوست دارید بپوشید پیدا خواهید کرد.

ست لباس زن وشوهری
مشاهده