از هفته چهارم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلان و مس نوین کرمان از ساعت 15:30 در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم داماش گیلان به پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلان:

جاسم یاسراللهی، میلاد پورمحسن، محمد طالبی، مرتضی حیدری(از دقیقه 90 حسن نیازی)، سعید باقرپسند(از دقیقه 83 سعید طالبی)، آزاد جعفرزاده، میثم پسندیده، محمد مختاری، امید قربانی، عباس کندل و صابر نصیری(از دقیقه 62 علی آل کثیر).

سرمربیگری تیم داماش گیلان را سیامک فراهانی بر عهده داشت.

ترکیب تیم مس نوین کرمان:

روح الله صابری، ساسان شهریاری، مهران غلام شاهی، رضا خالقی، مهران سیدی، سعید شمس الدینی(از دقیقه 70 رسول عسگری)، حسین تهامی، محمد غلامی(از دقیقه 56 اسلام مدرس)، فرید عبداللهی، محمد حسین استیرفی(از دقیقه 83 رسول مرادی) و کامبیز دهقانی بلوچ.

سرمربیگری تیم مس نوین کرمان را رضا ترکزاده بر عهده داشت.

کارت زرد: اسلام مدرس دقیقه 62، کامبیز دهقانی بلوچ دقیقه 80(مس نوین کرمان) میلاد پورمحسن دقیقه 90(داماش گیلان).

گل: علی آل کثیر دقیقه 77(داماش گیلان)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم داماش گیلان با استفاده از ارسال‌های مستقیم چندین حمله را بر روی دروازه تیم مس نوین کرمان طراحی کرد و در سوی دیگر تیم مس نوین کرمان به‌دنبال استفاده از ضدحملات بود اما حملات دو تیم بی‌اثر بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم داماش گیلان با استفاده از ارسال از کناره‌ها توانست نخستین گل را وارد دروازه تیم مس نوین کرمان کند که پس از این گل تیم مس نوین کرمان با استفاده از عمق دفاع داماش چندین حمله را طراحی کرد اما این حملات بی‌ثمر بود تا بازی با برتری یک بر صفر تیم داماش گیلان به پایان برسد.

فوتبال جهان| تداوم سیر صعودی پارما با غلبه بر ساسولو
مشاهده

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی سیامک فراهانی به‌همراه کادر فنی تیم داماش گیلان به‌سوی نیمکت تیم مس نوین کرمان رفتند.

داور در نیمه نخست بازی یک دقیقه و در نیمه دوم بازی پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.