ایده تم تولد کودکانه، این بار باغ وحش

باغ وحش ازجمله تم های جشن تولد کودکان است که بیشتر بچه ها از آن استقبال می‌کنند. اگر تولد فرزند شما نزدیک است و برای برگزاری جشنی متفاوت هنوز ایده‌ای ندارید، این پیشنهاد‌ها به شما کمک می‌کند تا یک جشن تولد زیبا و به‌یادماندنی به راه بیندازید و شبی خاطره‌انگیز را برای فرزندتان و دوستانش رقم بزنید.

 کیکی از حیوانات مختلف تهیه کنید

یکی از جالب‌ترین بخش‌های تولد برای هر کودکی، کیک جشن تولد است. برای سفارش کیکی که با تم حیوانات باغ وحش جور دربیاید، به تعدادی از حیوانات مختلف نیاز دارید که آن‌ها را روی کیک قرار دهید. از قنادی یا شیرینی فروشی بخواهید که این حیوانات را روی کیک نصب کنند. کیک‌هایی که با خمیر فوندانت تزئین می‌شوند شمارا به این ایده نزدیک می‌کنند. اگر هم خودتان دستی در کیک پزی و شیرینی‌پزی دارید با کمک خمیر فوندانت می‌توانید حیوانات فانتزی جالبی برای جشن تولد کودک آماده کنید.

کیک تولد با تم باغ وحش

کاپ کیک های جشن تولد را خودتان تزئین کنید

کاپ کیک یا کیک فنجانی یا همان کیک یزدی‌های خودمان به‌سادگی می‌توانند جزئی از تم جشن تولد باغ وحش باشند. کافی است آن‌ها را به شکل سر حیوانات تزئین کنید و روی میزهای پذیرایی بچینید. این کیک های کوچک تک نفره برای کودکان جذاب هستند. ضمن اینکه می‌توانید آن‌ها را به شکل یک حیوان روی میز بچینید.

ایده تم تولد باغ وحش برای کودکان

درخت میوه بسازید

آناناس بهترین میوه برای تزیین جشن تولد شما است. داخل آناناس‌ها را خالی کنید و آن‌ها را به شکل تنه درخت روی‌هم محکم کنید. سپس به کمک سایر میوه‌ها و البته با چاشنی خلاقیت، میز میوه جالب و زیبایی داشته باشید که تداعی‌کننده درختان جنگل و باغ وحش باشد.

برای بچه ها ماسک حیوانات تهیه کنید

این ایده هم می‌تواند کودکان را حسابی خوشحال کند. تهیه این ماسک‌ها کار دشواری نیست. شکل آن‌ها را روی کاغذ یا نمدهای رنگی ترسیم کنید و بعد به کمک چسب یا سوزن نخ ماسک‌های جالبی خلق کنید. آن‌ها را به کمک روبان یا کش روی صورت کودکان قرار دهید و عکس‌های جالبی بگیرید.

ماسک صورت برای تم تولد باغ وحش

حیوانات پلاستیکی کوچک را برای تزئین جشن تولد به کار ببرید

حیوانات کوچک را در رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی کرده و در بخش‌های مختلف جشن تولد در اختیار کودکان قرار دهید تا با آن‌ها بازی کنند یا برای تزئین میزها از این حیوانات استفاده کنید. حتی می‌توانید بعضی آنها را در خوراکی بچه‌ها قایم کنید تا با پیدا کردنش خوشحال شوند.

 

رژ لب مناسب پوست شما کدام است؟
مشاهده

بادکنک های سبز را به درخت تبدیل کنید

بادکنک های سبز می‌توانند فضایی از جنگل را برای تزیین جشن تولد فرزند شما ایجاد کنند. آن‌ها را به‌عنوان برگ های درخت نزدیک سقف قرار دهید و بعد به کمک کاغذ یا مقوا، تنه‌ای برای درختان درست کنید. بادکنک هایی که با گاز هلیوم پرشده‌اند برای ایجاد این قبیل تزئینات مناسب‌تر هستند.

برای کودکان کلاهی با طرح حیوانات بسازید

کلاه‌ها هم ازجمله وسایل جذاب جشن تولد ها هستند. کلاه‌های ساده‌ای بخرید و روی آن‌ها با ماژیک شکلی از حیوانات ترسیم کنید. علاوه بر این می‌توانید خودتان کلاه‌ها را با مقوا بسازید و به کمی کاغذ رنگی تصاویری از صورت حیوانات را روی کلاه‌ها ایجاد کنید. تم جشن تولد شما با این کلاه‌ها کامل‌تر می‌شود.

کلاه باغ وحشی برای تولد کودکان

با کاغذ رنگی برگ درخت بسازید

شکل برگ را روی کاغذ بکشید و طبق الگویی که در شکل می‌بینید، برگ‌های کوچک و بزرگی روی مقوا یا کاغذ رنگی ایجاد کنید. این برگ‌ها تم باغ وحش تزیین جشن تولد را کامل می‌کنند. برای تزئین میزها هم می‌توانید رومیزی سبز و این برگ‌ها را به کار ببرید.

نی‌ها را تزئین کنید

حتماً در جشن تولد نوشیدنی هم سرو می‌شود. پس چه‌بهتر که نی‌هایی جالبی را آماده کنید. عکس‌هایی از حیوانات باغ وحش را روی نی‌ها بچسبانید. به علاوه می‌توانید با چسباندن حیوانات روی سیخ های چوبی از آن‌ها برای تزیین خوراکی‌های میزتان نیز استفاده کنید.

تل‌های باغ وحشی آماده کنید

این تل ها برای کودکان علاقه‌مند به حیوانات بسیار جالب هستند و در جشن تولد ها مورد استقبال قرار می‌گیرند. تعدادی تل ساده بخرید. سپس به کمک نمد، پارچه‌های مخمل یا مقوای رنگی، گوش حیوانات مختلف را روی تل‌ها بچسبانید تا وقتی هرکدام از بچه‌ها این تل‌ها را به سر می‌زنند، شبیه یکی از حیوانات به نظر برسند. این تل‌ها می‌توانند مکمل ماسک‌ها باشند یا به‌تنهایی مورداستفاده قرار گیرند.

برای تزئین ساک­های هدیه از حیوانات کمک بگیرید

بهتر است در پایان جشن هدیه کودکی برای کودکان در نظر بگیرید. این هدیه یا خوراکی را داخل ساک‌هایی قرار دهید که یادآور تم جشن تولد حیوانات باغ وحش باشند. ساک‌های ساده‌ای بخرید و برای تزئین از خلاقیت خودتان کمک بگیرید.

ساک تولد با تم باغ وحش