۴ فیلم مستند تلویزیونی شهدای مدافع حرم خراسان شمالی رونمایی شد

مستند زندگی 4 شهید مدافع حرم خراسان شمالی امروز در مراسمی با حضور مدیران رسانه ملی و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران یک کشور قدرتمند و با اقتدار است و علت فشارهای استکبار جهانی، همین است.

وی افزود: امام خامنه‌ای تاکید دارند که فرهنگ سازی باید در عرصه بین‌المللی نیز اتفاق بیفتد و در همین راستا باید مستند فاخر شهدای مدافع حرم را برون مرزی کنیم.

حمید قربانی جم ادامه داد: در این راستا و برای معرفی سیره و شخصیت برتر شهدای والامقام مدافع حرم، مستند 4 شهید مدافع حرم تولید و آماده پخش است که امروز در مراسمی همراه با رونمایی از 130 اثر کشوری، رونمایی شد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی تصریح کرد: مستند زندگی شهدای والامقام، حمیدی‌زاده، توفیقیان، اربابی و زرهرن از شهدای مدافع حرم خراسان شمالی ساخته شده است و برای ساخت مستند زندگی سایر شهدا نیز آمادگی داریم.

وی افزود: صدا و سیما برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آمادگی کامل داشته و امیدواریم با تعامل سازنده با همه دستگاه‌ها در این زمینه گام‌های موثری را برداریم.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| صعود حسین نوری به مرحله یک چهارم نهایی
مشاهده