رای انتخاب یک شلوار بارداری شیک به دانستن نکاتی احتیاج دارید که راهنمای خریدتان باشند. در این مقاله سراغ مدل شلوار بارداری های متنوعی رفته‌ایم که بیشتر در بازار دیده می‌شوند و نکاتی برای انتخاب مدل مناسب برایتان آورده‌ایم. این راهنما به شما کمک می‌کند مدل‌هایی را انتخاب کنید که باعث زیبایی بیشتر استایل شما می‌شوند.

شلوار بارداری شیک ؛ کشی یا نه؟

انتخاب شلوار بارداری با جنس مناسب برای خانم‌های باردار اهمیت دارد. بهترین جنسی که این خانم‌ها می‌توانند سراغ آن بروند، شلوار بارداری نخی است. نخ به گردش هوا و تنفس پوست کمک می‌کند و مانع ایجاد آلرژی یا حساسیت‌های پوستی خواهد شد. با وجود همه ویژگی‌های مثبت شلوار بارداری نخی، خیلی از خانم‎ها ترجیح می‌دهند سراغ پارچه‌هایی بروند که کش می‌آیند. محبوب‌ترین این پارچه‌ها لاکرا است.
پیشنهاد نی نی سایت به شما این است نخ و لاکرا را با هم ترکیب کنید. اگر دنبال یک شلوار بارداری شیک می‎گردید که در عین زیبایی، برای سلامتتان هم مفید باشد، سراغ شلوارهایی بروید که قسمت روی شکمشان از جنس کش نرم تهیه شده باشد و بقیه بخش‌ها نخی باشند.

مدل شلوار بارداری

نکته مهم: به‌هیچ‌وجه شلواری را انتخاب نکنید که به شکم شما فشار می‌آورد. راحتی بدنتان را اولویت خودتان بدانید.
طرح دار بپوشم؟
برای انتخاب یک شلوار بارداری شیک لازم است به فرم بدنتان دقت کنید. اگر بدنتان یکی از شرایط زیر را دارد، می‌توانید از شلوار بارداری طرح دار استفاده کنید:

  • با وجود بارداری لاغر هستید.
  • پاهایتان توپر شده‌اند؛ اما بالاتنه‌تان لاغر است.

وجود طرح‌های ریز و درشت روی شلوار بارداری نوعی تناسب چشمی ایجاد می‌کنند که به زیبایی استایل شما کمک می‌کند. می‌توانید با شلوار بارداری طرح دارتان تاپ یا تی‌شرت ساده و تنگ بپوشید و شلوار بارداری‌تان را گشاد انتخاب کنید یا از لگینگ بارداری استفاده کنید و بلوز آزاد بپوشید. مهم این است که در لباستان راحت باشید و احساس خوبی داشته باشید.
نکته مهم: طرح‌هایی با رنگ تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهند اما بهتر است پوشیدنشان را به مجالس نیمه رسمی موکول کنید و رنگ‌های شاد بپوشید.

راهنمای انتخاب کفش مناسب با فرم پا
مشاهده

شلوار بارداری گل‌دار بخرم؟

قانون انتخاب شلوار بارداری شیک و گل‌دار، شبیه قانون پوشیدن شلوار طرح دار است با این تفاوت که مدل شلوار بارداری مجلسی می‌تواند طرح دار باشد، اما نمی‌تواند گل داشته باشد.
شلوار بارداری گل‌دار از این جهت خوب است که معمولاً رنگ‌های شاد و طرح‌های متنوعی دارد و پوشیدن رنگ‌ها و طرح‌های شاد و ملایم در دوران بارداری برای روحیه مادر و جنین خوب است.
پیشنهاد ما به شما این است که از شلوارهای آزاد گل‌دار با رنگ‌های شاد به جای شلوارهای راحتی ساده استفاده کنید. یادتان باشد هیچ وقت شلوار بارداری گل‌دار را با پیراهن گل‌دار نپوشید.
نکته مهم: اگر به طور کلی درشت‌اندام هستید بهتر است سراغ شلوار گل‌دار نروید.

شلوار بارداری گلدار با بلوز ساده

دم پا گشاد بپوشم؟

شلوار بارداری شیک ، شلواری است که باعث متناسب شدن اندام شما شود. برای مثال اگر قدتان بلند است و دوست دارید در دوران بارداری‌تان شیک‌پوش باشید، می‌توانید سراغ مدل شلوار بارداری دم پا گشاد بروید که باعث متناسب به نظر رسیدن فرم کلی بدنتان می‌شود؛ پوشیدن لگینگ بارداری که بخش شکم آن آزاد است هم راه دیگری برای شماست. اما اگر قدتان کوتاه است، با اینکه شلوار دم پا گشاد آزاد و راحت به نظر می‌رود اما بهتر است به‌هیچ‌وجه سراغ این شلوارها نروید؛ چون کوتاه‌تر نشانتان می‌دهد.

شلوار شیک بارداری- مدل شلوار بارداری دم پا گشاد

شلوار بارداری مناسب خانم‌های قد کوتاه

اگر قدتان کوتاه است، بهتر است سراغ شلوار بارداری شیک ساده و راسته بروید یا لباس‌های سرهمی بپوشید که یکسره تک رنگ هستند. این مدل‌ها شما را زیباتر نشان می‌دهند. پوشیدن شلوارهای یکسره آزاد هم برای شما مناسب است به این شرط که همراهشان کفش پاشنه‌دار بپوشید و پایین شلوار کمی روی کفش را بپوشاند.

شلوار بارداری ساده مناسب افراد قد کوتاه