صادارت کالا از گمرکات خراسان جنوبی ۲۱ درصد افزایش یافت

محمدعلی خاشی صبح امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کالاهای خروجی از گمرکات استان خراسان جنوبی از اول امسال از نظر وزنی نیز بیش از یک میلیون و 908 هزار تن بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 11 درصد رشده داشته است.

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: در این مدت 20 اظهارنامه وارداتی نیز به ارزش 3 میلیون و 243 هزار دلار به وزن یک هزار و 438 تن در استان تشکیل شده که از نظر ارزش 587 درصد و از نظر وزن 96 درصد رشد داشته است.

وی افزود: برنج، گوسفند، تخم اسپند، شاهدانه بو، گاو، دستگاه دمنده گاز موجود در تونل‌های ذغال سنگ، تجهیزات مربوط به سیستم‌های زهکشی گاز متان و تری فسفات سدیم کالاهای وارداتی به استان بوده که از کشورهای پاکستان، لهستان، چین و افغانستان وارد شده است.

خاشی بیان کدر: سیمان، خوراک کامل طیور، کاشی و سرامیک، گازوئیل، هیدروکربن سبک و سنگین، نمک و روغن سوخت تقطیری کالاهای صادراتی به کشورهای  افغانستان، عراق، پاکستان، ترکمنستان و ارمنستان بوده است.

فتحی خطاب به بازیکنان استقلال: سایپا نود دقیقه ۱۰ نفره بود و نتوانستید از این موقعیت استفاده کنید/ قدر پیراهنی که می‌پوشید را بدانید
مشاهده