اپیسر هارد اکسترنال AC632 مجهز به اینترفیس USB 3.1 نسل اول با قابلیت ضد ضربه به عنوان جدیدترین هارد دارای درجه نظامی خود معری نمود. AC632 در برابر سقوط از ارتفاع 1.22 سانتی متر مقاوم است. طراحی این محصول سبک و نازک می باشد. همچنین این هارد اکسترنال در رویداد ” تایوان اکسلنس 2018″ در بین هزاران محصول موفق به اخذ جایزه فوق گردیده است.

ضد لرزش و ضد ضربه در برابر سقوط از ارتفاع 122 سانتی متر
به منظور محافظت از اطلاعات ارزشمند، هارد دیسک های قابل حمل دارای درجه نظامی در سال های اخیر محبوبیت بیشتری را به دست آورده اند. بر اساس تحقیقات از دست افتادن رایج ترین اتفاقی است که برای هارد دیسک ها می افتد، بر اساس این واقعیت AC632 سازگار با استاندارد MIL-STD-810G 516.6 که در برابر سقوط از ارتفاع 122 سانتی متر مقاوم می باشد. قابلیت ضد ضربه AC632 بسیار فراتر از نیازهای عمومی در زندگی روزمره است تا اطمینان حاصل شود که داده های ذخیره شده بهترین محافظت را دارند.

اپیسر هارد اکسترنال AC632,هارد اکسترنال

نازک ترین و سبک ترین طراحی در صنعت
بدنه آلیاژ آلومینیوم AC632 یک ساختار کارآمد طراحی شده است که قابلیت ضد ضربه بسیار بهتر از موارد پلاستیکی را دارد.در کنار طراحی خاص این محصول، ضخامت آن تنها 17.3 میلی متر و وزن آن 245 گرم است که بسیار سبک می باشد.

این محصول در ظرفیت های 1 و 2 ترابایت با گارانتی 3 ساله توسط نمایندگی رسمی این برند در ایران قابل عرضه است.

کره شمالی اتهام حملات سایبری را رد کرد
مشاهده