اصفهان| پائولو سرجیو: از نتیجه و عملکرد برخی از بازیکنانم ناامید شدم/ آنقدر شجاعت نداشتیم که توپ را حفظ کنیم

بپائولو سرجیو پس از تساوی 2 – 2 تیمش در خانه ذوب‌آهن اصفهان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی سختی هم برای ما و هم برای ذوب‌آهن بود. من از نتیجه‌ای که به دست آمد و همچنین از نمایش بعضی از بازیکنانم ناامید شدم.

وی ادامه داد: بعد از اینکه تیم حریف 10 نفره شد، آنقدر شجاعت نداشتیم که مقابل آنها نتیجه را حفظ کنیم. در آن زمان پنج یا شش موقعیت ضدحمله برای ما به وجود آمد و برتری نفری نسبت به حریف داشتیم، اما شرایطی را برای تیم ذوب‌آهنی‌ها به وجود آوردیم که توانستند مساوی را از ما بگیرند. یک امتیاز بیرون از خانه بد نیست، ولی در بازی امروز برای ما نمی‌تواند خیلی راضی‌کننده باشد. با آنچه که در زمین اتفاق افتاد ما می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و به همین خاطر خیلی راضی نیستم. آنقدر شجاعت نداشتیم که توپ را حفظ کنیم، آنهم در شرایطی که حریف 10 نفره بود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره این موضوع که بعد از زدن دو گل به ذوب‌آهن به نظر می‌رسید که بازیکنان تیمش مغرور شدند و همین موضوع باعث شد که در این دیدار پیروز نباشند، گفت: این‌طور نیست و بازیکنان ما به خوبی توپ را چرخاندند و بازی کردند، اما زمانی که حریف 10 نفره شد باید توپ را حفظ می‌کردیم، کاری که موفق به انجامش نشدیم. بازیکنان فقط به شهاب (شهاب گردان، دروازه‌بان صنعت نفت آبادان) می‌گفتند که توپ را ارسال کند. از نتیجه بازی ناامید شدم. در نیمه دوم نشان دادیم که شخصیت حفظ توپ نداریم.

فوتبال جهان| کانته پس از تمدید قرارداد ۵ ساله‌اش: در چلسی پیشرفت کرده‌ام
مشاهده