امید نمازی در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان درباره این موضوع که چه اتفاقی افتاد که 10 نفر توانستند به بازی برگردند، اظهار داشت: اتفاق خاصی رخ نداد و ما بازی را از ابتدا خوب شروع کردیم. دروازه‌بان آنها  شب خوبی داشت و دو سه بار سیو بسیار خوب داشت، اما در مجموع اشتباهات انفرادی و اینکه بازیکنان خطاهایی انجام دادند که به آنها گفته بودیم، باعث شد تا دو گل دریافت کنیم.

وی ادامه داد: تیم یک مقدار طلسم شده و بدشانسی بیش از این نمی‌تواند برای ما اتفاق بیفتد. متأسفانه توپ به پای بازیکن ما می‌خورد و به گوشه دروازه‌‌مان می‌رود. گل دوم هم باز روی یک اشتباه انفرادی بود. ما توپ را لو دادیم و ضربه ایمانی را که رشید می‌توانست بگیرد به زمین خورد، پله شد و به درون دروازه‌مان رفت.

نمازی همچنین خاطر نشان کرد: من نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم، اما بدشانسی و همه چیز امروز دست به دست هم داد تا ما دو امتیاز مهم را از دست بدهیم. به بچه‌ها خسته‌نباشید می‌گویم، چون از دل و جان مایه گذاشتند، چون کم اتفاق می‌افتد که تیم 10 نفره به بازی برگردد. بچه‌های ما امروز کارشان خوب بود و باید اشتباهات انفرادی از بازی‌مان بیرون برود. تلاش‌مان امشب به اندازه‌ای بود که بتوانیم 10 نفره نتیجه را عوض کنیم. در بازی‌هایی که جلو هستیم و یا بازی مساوی است، باید همین‌گونه تلاش کنیم و اگر این کار را انجام دهیم بخت تیم هم باز می‌شود و توپ‌های‌مان گل می‌شود.

فوتبال جهان| زانتی: بابت چهره زشتی که هواداران ریورپلاته برای فوتبال آرژانتین ساختند، متأسفم
مشاهده

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره این موضوع که  جذب مهدی رحیم‌زهیوی به خاطر ضعف گلزنی در تیم بوده است، در صورتی که ذوب‌آهن در هر بازی گل دریافت می‌کند و آیا نباید نگران وضعیت دفاعی تیم بود، گفت: حرف شما را تا حدودی قبول دارم و در جلسه فنی قبل از بازی فرمول پیروزی را به بازیکنان گفتم. اینکه گل نخوریم و دوم فوتبال بازی کنیم و موقعیت بسازیم و سوم به گل برسیم. ما اشتباهاتی داشتیم و دو گل دریافت کردیم. اگر فیلم بازی را ببینید خواهید دید دفاع حریف چقدر اشتباه کرد. در نیمه نخست تمام حمله‌ها با ما بود و ضربه می‌زدیم، اما دروازه‌بان‌شان خوب می‌گرفت. در مقابل تک اشتباهات ما هم سریع تبدیل به گل می‌شد. این بختی است که باید برگردد و ما در دفاع باید بهتر شویم. ما از اشتباهات بسیار ضربه خوردیم و تیم‌های دیگر کمتر.

نمازی درباره عدم حضور مسلمان عنوان کرد: من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم. انتظار دارم همه زحمت بکشند و تلاش کنند و تانک خود را خود خالی کنند. اگر بازیکنی این کار را بکند در ترکیب اصلی قرار می‌دهم، اما وقتی بازیکن نمی‌خواهد تلاش کند نمی‌توانم در بازی بگذارم. احساس من این است که با بازیکنانی که این کار را نمی‌کنند، نمی‌توانیم بازی را 10 نفره به تساوی بکشانیم. من از یکسری از بازیکنانم انتظاراتی دارم. مثلاً از حسینی انتظار بالایی دارم و امشب او بهترین بازی خودش را کرد. به او بعد از بازی گفتم تا الان کجا بودی؟! این زحمت کشیدن اگر در همه بازی‌ها انجام شود ما به پیروزی می‌رسیم. شکی نداریم که خوب بازی می‌کنیم و البته اشتباهاتی داریم. شانس هم با ما یار نبوده و باعث شده است امتیازاتی از دست بدهیم، ولی مطمئناً بعد از تعطیلات شروع به بردن می‌کنیم. همین که بازی امروز را مساوی کردیم نشانه خوبی است.

وعده وزیر ارتباطات؛ موبایل به زودی ارزان می شود
مشاهده

وی در پاسخ به این سؤال که «یعنی مسلمان تلاش نکرده است؟»، گفت: من دنبال مسائل حاشیه‌ای نیستم. اگر بازیکن تلاش کند می‌تواند جزئی از مجموعه ما باشد و اگر تلاش نکند نمی‌تواند در مجموعه ما باشد.