ایران تبلیغ طراحی و تبلیغات هدفمند

مدت زمان قرارداد
۹
کیفیت انجام پروژه
۱۰
سرعت پیاده سازی
۱۰
هزینه بصرفه و رقابتی
۱۰
تکنولوژی بروز در انجام پروژه
۹
سرمایه گذاری قرارداد
۹
رضایت مشتری
۱۰
رضایت فریلنسر
۹
مهارت فریلنسر
۱۰
تکرار پروژه
۹
میانگین امتیازات: ۹.۵

ایران تبلیغ یک گام درخشان در جهت افزایش همکاری های آژانس بزرگ تبلیغات و برندینگ بازدید ایده ؛ ایده پرداز کسب و کارهای اینترنتی در زمینه تولید محتواهای کاملا اختصاصی بوده است و در سال 1395 افتخار همکاری با ایران تبلیغ را کسب کرده ایم.

 

اطلاعات به درخواست کارفرما / همکاران مسدود گردید و قابل نمایش نیست!

 

درباره ایران تبلیغ :

ایران تبلیغ مجموعه ای دانش بنیان از متخصصین دیجیتال مارکتینگ است. ایران تبلیغ فراتر از آژانس تبلیغاتی یک فرصت بی نظیر برای تجارت های مدرن است.ایران تبلیغ مجموعه ما نیست ! ایران تبلیغ متلق به توست. بزرگان دیجیتال مارکتینگ آماده پیشرفت مضاعف و ایده های خلاقانه شما رو به توسعه می باشد.رد پای شما در میان بزرگان دیجیتال مارکتینگ خالی ! ما در ایران تبلیغ فرصت دیده شدن و تجربه یک کسب و کار تضمین شده را در دنیای دیجیتال مارکتینگ برای شما فراهم می سازیم.

هدف در قالب سایت ایران تبلیغ کمک به شما در رسیدن به اهداف کسب و کار شما با جهت گیری به بازار هدف با طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن ( همسان ) و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و ارائه سرویس های تبلیغاتی نوین روز دنیا برای جذب بیننده و افزایش رنکینگ در موتورهای جستجو می باشد و با قدرت موجود در شبکه های اجتماعی نمایان شدن کسب و کار شما می باشد.

علاوه بر بازاریابی اینترنتی و تکنیک هایی چون تبلیغ در پیام رسان های داخلی و تبلیغات در اینستاگرام، مشاوران ایران تبلیغ ساختار شرکت ها را مورد بررسی قرار داده و پس از آنالیز، شما را در ارائه راهکارهای مفید مدیریتی برای جذب مخاطب بیشتر همراهی خواهند کرد. بنابراین ما قادر خواهیم بود آسیب شناسی شرکت و دوره های آموزش تکنیک های بازاریابی و افزایش فروش را برای شرکت شما و مدیران عالی و پرسنل به خوبی اجرا کنیم. اکنون پس از گذشت چندین سال از اجرای کار تبلیغات آنلاین در ایران و اجرا برای وب سایت های معتبر آماده ایم تا تجربیات و حرفه خود را در اختیار شما قرار دهیم.

گیلان کده
بررسی

ایران تبلیغ هم اکنون با هدف ارائه خدمات نوین در وب و تبلیغات روز دنیا و توسعه تجارت الکترونیک و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و به صورت ارئه راهکارهای متنوع و کاربردی آماده خدمت به طیف وسیعی از هم وطنان شامل سازمان های دولتی ، شرکتهای خصوصی ، همکاران و کاربران می باشد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. امیدواریم با حداکثر رساندن کیفیت خدمات، جبرانی بر مهر اعتماد شما نماییم.

 

وب سایت رسمی مشتری / همکار : https://irantableegh.org

ایران تبلیغ طراحی و تبلیغات هدفمند
ایران تبلیغ طراحی و تبلیغات هدفمند
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...