سامسونگ اپلیکیشنی برای پشتیبانی زنده از دستگاه‌های گلکسی منتشر کرد

سامسونگ اپلیکیشنی برای پشتیبانی زنده از دستگاه‌های گلکسی منتشر کرد

به نظر می‌رسد موضوع خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان برای کمپانی‌های مشهور اهمیت زیادی دارد. امروز سامسونگ اپلیکیشن Samsung Members را برای پشتیبانی و امکان برقراری ارتباط زنده با کاربران دستگاه‌های گلکسی منتشر کرد.

کمپانی کره‌ای سامسونگ قصد دارد با انتشار اپلیکیشن پشتیبانی زنده‌ی خود به نام Samsung Members، ارتباط نزدیکی با کاربران دستگاه‌های گلکسی داشته باشد و مشکلات آنها را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کند. این اپلیکیشن از امروز در فروشگاه اپلیکیشن‌های گلکسی قرار گرفته و در کشورهای منتخب مانند چین، اسپانیا، روسیه، برزیل و امارات، روی گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس7 اج به صورت پیش‌فرض نصب می‌شود.

نه تنها امکان برقراری ارتباط و مکالمه لحظه‌ای میان کاربران و متخصصان سامسونگ وجود دارد، بلکه می‌توان از انجمن کاربران وفادار دستگاه‌های گلکسی در سراسر دنیا استفاده کرد. ضمن اینکه یک بخش عیب‌یابی برای انجام تست‌های مختلف روی دستگاه در نظر گرفته شده تا از هر نظر عملکرد بی‌نقص آن بررسی شود.

اگر در تست عیب‌یابی مشکلی را تشخیص دهد، اپلیکیشن سامسونگ ممبرز به صورت خودکار جلسه‌ی ارتباطی به نام Smart Tutor را برای راهنمایی کاربر آغاز می‌کند. در این حالت کاربران به صورت زنده با متخصصان خدمات پس از فروش صحبت می‌کنند تا بعد از شناسایی مشکل بتوان خطاها را به صورت فنی برطرف کرد. ضمن اینکه متخصصان می‌توانند از راه دور کنترل دستگاه مورد نظر را در اختیار گرفته و اقدامات لازم برای برطرف شدن مشکلات را انجام دهند.

به نظر شما این اپلیکیشن برای کاربران ایرانی منتشر خواهد شد؟

خودروهای برقی و چالش لزوم فرهنگ سازی
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

دیدگاهتان را بنویسید