تاجر ترک در خصوص سقوط هواپیمای شخصی دخترش که اسفند ماه سال گذشته در شهر کرد ایران رخ داد، گفت: جعبه سیاه این هواپیما در فرانسه بازگشایی و خوانده شده و گویا خطای خلبان باعث این اتفاق بوده است.

حسین باشاران تاجر ترک در خصوص سقوط هواپیمای شخصی دخترش که اسفند ماه سال گذشته در شهر کرد ایران سقوط کرد، اظهار داشت: جعبه سیاه این هواپیما در فرانسه بازگشایی و خوانده شده است، اگرچه هنوز به صورت رسمی گزارشی اعلام نشده اما گویا خطای خلبان عامل سقوط این هواپیما است.

در این سقوط مینا باشاران دختر این تاجر ترک به همراه 10 نفر دیگر جان خود را از دست دادند.

باشاران با بیان اینکه هنوز نمی‌توان به طور رسمی اعلام کرد و گزارش رسمی بزودی اعلام خواهد شد، گفت: هواپیما و پرواز آن با مشکل فنی روبرو نبوده است. سازمان هواپیمایی ایران نیز باید گزارش نهایی خود پس از بررسی‌های انجام گرفته اعلام کند تا بر اساس آن بتوان به دلیل قاطع رسید.

وی با اشاره به اینکه مقامات و مسئولان ایرانی هر کاری که از دستشان برامده انجام داده‌اند، اظهار داشت: جسد خلبان هواپیما پس از ماه‌ها تجسس پیدا نشد. تصور می‌کنم حیوانات وحشی جنازه وی را با خود برده‌اند زیرا هواپیما شب سقوط کرده بود. می‌گویند بریل گبش(خلبان هواپیما) در هواپیما نبوده ولی طبق آخرین اخباری که ما داریم، وی در دوبی سوار هواپیما شده است.

سفر مدیرعامل باشگاه استقلال به قطر برای انعقاد قرارداد همکاری با کمپ اسپایر
مشاهده