قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ | بازی جدید ترامپ با چین

به نقل از رویترز، در حالی که در آستانه نشست گروه 20 در آرژانتین و دیدار رهبران آمریکا و چین در حاشیه این نشست ارزش دلار تقویت شده است، قیمت طلا امروز تقریبا ثابت بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز در رقم 1224 دلار و 26 سنت تقریبا ثابت بود. قیمت طلا ی آمریکا نیز با 50 سنت کاهش به 1229 دلار و 90 سنت رسید.

قیمت پالادیوم امروز با حدود 0.2 درصد افزایش به 1183 دلار و 20 سنت رسید. دیروز قیمت این فلز تا رقم 1190 دلار بالا رفته بود.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز با اندکی افزایش به 96.79 رسید. شاخص ها در بازارهای بورس در معاملات ساعات اولیه آسیایی با اندکی کاهش روبرو بود. سرمایه گذاران همه در انتظار نشست گروه 20 هستند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه سیگنال های ضد و نقیضی در مورد احتمال توافق تجاری با چین ارسال کرد. وی پیش از سفر به آرژانتین گفت که چنین توافقی نزدیک است، اما مطمئن نیست که چنین توافقی را می خواهد.

محدودیت های تجاری آمریکا در سال جاری میلادی مجموعا 369 میلیارد دلار صادرات چین را کاهش داده است. این در حالی است که تعرفه های دولت آمریکا تنها بر 278 میلیارد دلار از کالاهای چینی اعمال نشده است.

تقریبا تمام مقامات فدرال رزرو آمریکا در نشست اخیر بانک مرکزی این کشور بر سر یک نوبت دیگر افزایش نرخ بهره اتفاق نظر داشته اند، اما در عین حال این بحث را نیز مطرح کرده اند که چه زمانی باید افزایش بیشتر نرخ بهره متوقف شود و چگونه باید این طرح ها را به افکار عمومی توضیح داد.

حضور فتحی در محل تمرین استقلال
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید