فوتبال جهان| چلسی به راحتی پنجمین پیروزی متوالی را در لیگ اروپا به دست آورد

هفته پنجم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با پنجمین برتری متوالی تیم از پیش صعود کرده چلسی به پایان رسید.

در مهمترین بازی از گروه دوازدهم، چلسی در خانه خود 4 بر صفر تیم 10 نفره پائوک سالونیکی را برد و ضمن کسب پنجمین برد در پنجمین بازی‌اش با اقتدار در صدر گروه ماند. پس از اخراج کاچریدی از پائوک در دقیقه 7، ژیرو در دقایق 27 و 37، اودویی در دقیقه 60 و موراتا در دقیقه 78 برای چلسی گل زدند. در دیگر بازی این گروه، باته در زمین خودش 2 بر صفر از سد ویدئوتون گذشت. در جدول پس از چلسی 15 امتیازی، جدال برای صعود تیم دوم بین باته و ویدئوتون شش امتیازی در جریان است.

در گروه هفتم، راپیدوین 2 بر یک در خانه اسپارتاک مسکو پیروز شد و رنجرز و ویارئال به تساوی بدون گل رسیدند. در جدول این گروه ویارئال و و راپیدوین هفت، گلاسکو رنجرز شش و اسپارتاک مسکوی پنج امتیازی همگی در روز آخر شانس  صعود دارند.

از گروه هشتم نیز آپولون در خانه 2 بر صفر لاتزیو  از پیش صعود کرده را برد و اینتراخت فرانکفورت هم که حضورش در دور بعد قطعی بود در خانه 4 بر صفر از سد المپیک مارسی گذشت. در جدول،  اینتراخت 15 و لاتزیوی 9 امتیازی اول و دوم شدن‌شان را قطعی کرده‌اند.

پنجشنبه شب همچنین در گروه نهم مسابقات، مالمو و خنت به تساوی 2 – 2 رسیدند و سارپسبورگ 3 بر 2 مغلوب بشیکتاش شد. در این گروه خنت هشت، بشیکتاش هفت، مالموی شش و سارپسبورگ پنج امتیازی همگی از شانس صعود برخودار هستند.

سمنان| توانمندی مددجویان کمیته امداد بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد
بررسی

در گروه دهم مسابقات نیز کراسنودار 2 بر یک مقابل آخیسااسپور به برتری رسید و استاندار لیژ یک بر صفر سویا را برد. در این گروه،  کراسنودار 12 امتیازی نسبت به سویا و استاندار لیژ 9 امتیازی شانس بیشتری برای صعود دارد.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه یازدهم، دیناموکیف در زمین آستانا به برتری یک بر صفر رسید و جابولنک در خانه با همین نتیجه مغلوب رن شد. از این گروه صعود دیناموکیف 11 امتیازی قطعی شده و از بین  آستانای هشت و رن شش امتیازی یک تیم به دور بعد می‌رسد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| چلسی به راحتی پنجمین پیروزی متوالی را در لیگ اروپا به دست آورد