علی کریمی: نمی‌توانستم برای استقلال خوب بازی کنم و این قابل تحمل نبود/ تیم ما جای بهترین‌هاست

علی کریمی با ابراز خوشحالی از برد 3 بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: خدا را شکر برد خیلی خوبی بود و در کنار این برد ما بازی خیلی خوبی هم به نمایش گذاشتیم. در تمام طول بازی بر توپ و میدان کنترل داشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم. اگرچه من اعتقادم این است که می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم و این خوب نیست که ما وقتی یک گل می‌زنیم چند موقعیت گل را از دست می‌دهیم. چه بسا ممکن است در همین دقایق گل بخوریم و شرایط بازی تغییر کند.

وی در ادامه افزود: این برد بسیار باارزش بود و جا دارد در اینجا از هواداران تشکر کنم، آنهایی که در این هوای سرد برای حمایت از تیم به ورزشگاه آمدند و این برد کوچکترین هدیه به آنها بود.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره شرایط خودش و اینکه رفته رفته به روز‌های اوجش بر می‌گردد، خاطرنشان کرد: من در شرایطی به استقلال آمدم که واقعاً از نظر بدنی آماده نبودم. استقلال جای بهترین‌ها و آماده‌ترین‌هاست و سخت بود در آن شرایط که از لحاظ بدنی در وضعیت خوبی به سر نمی‌بردم برای استقلال بازی کنم. تحمل این موضوع برایم سخت بود، اما با این حال همه توانم را می‌گذاشتم تا بتوانم بازی خوبی انجام دهم. خوشبختانه رفته رفته اوضاعم بهتر شد و الان وضعیت خیلی خوبی دارم.

کریمی در پایان در واکنش به این مسئله که آیا مصدومیتش به طور کل برطرف شده است یا نه، گفت: من بدشانسی زیاد آوردم، اما باید قبول کنیم مصدومیت جزئی از فوتبال است و امری اجتناب‌ناپذیر. خدا را شکر الان وضعیت خوبی دارم.

نمایش سرنوشت الواح تخت جمشید در مستند «پرسپولیس- شیکاگو»
بررسی کنید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • علی کریمی: نمی‌توانستم برای استقلال خوب بازی کنم و این قابل تحمل نبود/ تیم ما جای بهترین‌هاست