علیرضا اسدی: تراکتورسازی اقدامات غیرقانونی استوکس را پیگیری می‌کند/ قرارداد او فسخ نشده است

به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز, علیرضا اسدی ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به تکرار مسائل انضباطی توسط آنتونی استوکس، جلسات متعدد کمیته انضباطی با حضور وی برگزار شد. با توجه به شرایط این بازیکن، مسائل انضباطی و نگاه نامتناسب ایشان با اصول حرفه‌ای باشگاه، کمیته انضباطی وی را ملزم به تبعیت از مفاد مندرج در قرارداد کرد و در مرحله اول 30 درصد قرارداد ایشان کسر شد. ولیکن شرایط روحی و روانی این بازیکن و نگاه وی به فوتبال در این مقطع با نگاه باشگاه، همخوانی نداشت که این عدم همخوانی می‌توانست اصول حرفه‌ای باشگاه را خدشه‌دار کند.

وی با اشاره به این نکته که برخلاف اظهارات رسانه‌ها، قرارداد این بازیکن  فسخ نشده و مفتوح است، گفت: با توجه به اینکه باشگاه تمامی مفاد قرارداد خود در مورد این بازیکن خارجی را اجرا کرده است و او نیز با تأیید کتبی دریافت کلیه مطالبات اصرار به ترک ایران داشت، بهانه‌تراشی‌ها دلیلی بر عدم اقدامات قانونی نخواهد بود. لذا باشگاه این حق را برای خود قائل است که با پیگیری از طریق مراجع ذی‌صلاح داخلی و خارجی حقوق قانونی خود را استیفا کند، این اقدامات با ترک شهر تبریز توسط وی، از امروز اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پایان در مورد دیگر بازیکن خارجی باشگاه گفت: پرونده هری لی اروین نیز در کمیته انضباطی باشگاه مفتوح است و در این ارتباط تصمیم‌گیری‌ها اعلام خواهد شد. البته تغییر رفتار این بازیکن می‌تواند تغییر رفتار باشگاه را به همراه داشته باشد.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
لیگ NBA|پیروزی سیکسرز در ثانیه پایانی/ امتیازهای جیمز مانع شکست لیکرز نشد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • علیرضا اسدی: تراکتورسازی اقدامات غیرقانونی استوکس را پیگیری می‌کند/ قرارداد او فسخ نشده است