تغییر مکان مسابقات هم کمکی به فجر سپاسی نکرد

طی هفته گذشته مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی در نامه‌ای خواستار انتقال میزبانی بازی‌های خانگی‌اش از ورزشگاه پارس به ورزشگاه شهید دستغیب شد. در نامه رسول فلاح آورده شده بود این تیم در فصل گذشته در بازی‌هایی که در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار کرد شرایط فنی مطلوب‌تری داشت و تماشاگران بیشتری از بازی‌های این تیم دیدن می‌کردند.

در فصل گذشته ورزشگاه پارس افتتاح نشده بود و زمین آن آماده برگزاری مسابقات نبود و با مشکلات زمین چمن حافظیه و کشت دوباره آن، تنها زمین موجود همین ورزشگاه شهید دستغیب بود اما شهر شسراز پس از اماده شدن زمین چمن ورزشگاه پارس و افتتاح این ورزشگاه صاحب یکی از برترین ورزشگاه‌های ایران شد که با ظرفیت 50 هزار نفر شور و هیجان خاصی را به هر مسابقه رسمی می‌دهد.

فجر پیش از این درخواست از یازده مسابقه 12 امتیاز داشت، این تیم 2 برد، 6 تساوی و 3 شکست داشت، این تیم بهترین خط دفاع لیگ را با پنج گل خورده در اختیار داشت. این در شرایطی بود که فجری‌ها در یازده مسابقه تنها 4 گل به ثمر رسانده بودند و در خانه و خارج از خانه تیم موفقی نبودند.

فجر در هفته پانزدهم بالاخره توانست در ورزشگاه دستغیب بازی کند و برابر پرسپولیس پاکدشت با نتیجه دو بر صفر شکست خورد، این در شرایطی بود که زردپوشان با خوش‌شانسی و درخشش دروازه‌بانش پنج گله نشد.

فجر در این هفته از مسابقات لیگ دسته اول یکی از ضعیف‌ترین مسابقات خود را (حداقل تا دقیقه 60) در تاریخ حرفه‌ای خود به نمایش گذاشت. نکته جالب دیگر حضور کم‌تعداد تماشاگران در بازی فجر و پاکدشتی‌ها بود.

فوتبال جهان| نارضایتی اونای امری از وضعیت آرسنال با وجود کسب یازدهمین برد متوالی
بررسی

علاوه ‌بر این صدای اعتراض تماشاگران که از اواسط بازی بر علیه فجری‌ها بود و یکی از عوامل اصلی شکست این تیم بود به راحتی به زمین می‌رسید، البته این انتقال با تبادل صدای بازیکنان نیز همراه بود و گفت‌وگوی آنها در زمین به راحتی به تماشاگران می‌رسید که باعث ایجاد استرس شدیدی در بین بازیکنان شده بود.

حال جای سوال اینجا است که با این اوصاف فجر‌ باز هم برای میزبانی مسابقات ورزشگاه دستغیب را انتخاب  می‌کند؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

دیدگاهتان را بنویسید