فوتبال جهان| پپ گواردیولا: خوش‌شانس بودیم که رقبا بازی‌هایشان را نبردند/ هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد با یک سبک خاص قهرمان می‌شود

پپ گواردیولا: خوش‌شانس بودیم که رقبا بازی‌هایشان را نبردند/ هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد با یک سبک خاص قهرمان می‌شود

پپ گواردیولا در آستانه بازی تیمش مقابل لیون در هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان ادعا کرد برخلاف نظر منتقدان، تغییر شیوه و بازی دفاعی، تیم او را به قهرمانی در اروپا نزدیک‌تر نمی‌کند.

سرمربی منچسترسیتی با یادآوری خاطره تلخ شکست در بازی رفت اظهار داشت: در نیمه اول بازی رفت لیونی‌ها بهتر بودند. در نیمه دوم ما ابتکار عمل را به دست گرفتیم اما این کافی نبود. وقتی اولین بازی گروه را آن هم در خانه می‌بازید، شرایط بسیار پیچیده می‌شود. وظیفه‌مان را با بردن هر 3 بازی بعدی انجام دادیم و خوش شانس بودیم دیگر حریفان بازی‌هایشان را نبردند. تلاش کردیم تا کار صعود به هفته آخر نکشد و به همین دلیل فردا شانس خوبی داریم تا در ماه فوریه هم در تورنمنت باشیم. یک بازی را باختیم و خیلی خوب به آن شکست واکنش نشان دادیم. واکنش ما عالی بود، با این حال کار هنوز تمام نشده است. باید یک بازی دیگر را ببریم و امیدوار باشیم کار مرحله گروهی تمام شود.

پپ در ادامه افزود: گاهی به من می‌گویند بهتر نیست گاهی دفاعی‌تر بازی کنی؟ هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد با یک سبک خاص، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می‌شود. هیچ‌کس نمی‌تواند به من بگوید یک سبک دفاعی به من در قهرمانی اروپا کمک خواهد کرد. کار و وظیفه ما متقاعد کردن بازیکنان است.

درخواست وزیر ورزش تاتارستان از یاران آزمون/ لئونوف: هواداران روبین‌کازان باز می‌گردند
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| پپ گواردیولا: خوش‌شانس بودیم که رقبا بازی‌هایشان را نبردند/ هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد با یک سبک خاص قهرمان می‌شود