فوتبال جهان| سیمئونه: چه کسی گفته که اتلتیکو به قصد گرفتن تساوی مقابل بارسلونا بازی کرده است؟

اتلتیکومادرید در بازی خانگی حساس شب گذشته‌اش (شنبه) مقابل بارسلونا در حالی به تساوی یک – یک رضایت داد که تا دقیقه 90 از میهمان نامدار خود پیش بود، اما در نهایت نتوانست سه امتیاز این بازی را بگیرد تا در جدول از بارسا سبقت گرفته و صدرنشین شود. به این ترتیب یک بار دیگر سریال ناکامی‌های اتلتیکومادرید برای غلبه بر بارسلونا در لالیگا تکرار شد هرچند سرمربی این تیم دیه‌گو سیمئونه تأکید کرد تیمش با هدف کسب چنین نتیجه‌ای به میدان نرفته بوده است.

سیمئونه در کنفرانس خبری پس از بازی در پاسخ به خبرنگاری که از او پرسید آیا تیمش به کسب تساوی در این بازی قانع بوده است، گفت: کدام تیم برای گرفتن تساوی آمده بود؟ شما چطور چنین برداشتی را از جریان بازی داشتید؟ این نظر شماست.

سیمئونه که شاگردانش در جدول دوم هستند و تنها یک امتیاز با بارسلونای صدرنشین فاصله دارند، تأکید کرد: من فکر نمی‌کنم که کورس قهرمانی این فصل لالیگا یک رقابت دو طرفه میان ما و بارسلونا باشد، چون کلی تیم دیگر هم هستند که نزدیک به ما قرار دارند. ما نمی‌توانیم از این جایگاهی که داریم فاصله بگیریم، چون تیم‌های دیگر دارند خوب بازی می‌کنند و ممکن است برای ما مشکلاتی به وجود آورند. این فصل مثل تورنمنت‌های قبلی که رئال مادرید و بارسلونا تمام امتیازات را می‌گرفتند، نیست.

دیه‌گو کاستا با زدن تنها گل اتلتیکومادرید بار دیگر به جمع گلزنان این تیم برگشت هرچند او مدت کوتاهی پس از به ثمر رساندن این گل مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

بوشهر|مفقود شدن سرنشین قایق صیادی در آبهای تنگستان
بررسی

سیمئونه درباره او گفت: کاستا برای ما واقعاً بازیکن مهمی است. زمانی که او سرحال باشد، ما موقعیت‌های فراوانی داریم. امیدوارم که به زودی بهبودی‌اش را پیدا کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| سیمئونه: چه کسی گفته که اتلتیکو به قصد گرفتن تساوی مقابل بارسلونا بازی کرده است؟