فوتبال جهان| سانتیاگو سولاری: صحبت‌های آسنسیو؟ فقط برای حرف‌هایی که در زمین بازی می‌زند اهمیت قائلم

چند روز پیش مارکو آسنسیو در مصاحبه‌ای گفت که بازیکنان باتجربه‌تری از او در رئال مادرید حضور دارند و اینکه او تعیین نمی‌کند که در ترکیب اصلی قرار بگیرد یا نه. حرف‌های او بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت و به سبب آن شایعاتی هم درباره آینده‌اش شکل گرفت. حتی با وجود مصاحبه‌ای دیگر از آسنسیو برای شفاف‌سازی درباره اظهاراتش و اینکه سوء تفاهم‌هایی صورت گرفته است، جنجال‌ها درباره این موضوع ادامه دارد.

سولاری در کنفرانس خبری پیش از بازی خارج از خانه فردا (شنبه) تیمش مقابل ایبار از هفته سیزدهم لالیگا اظهار داشت: تنها آن بخش از حرف‌های بازیکنان برای من اهمیت دارد که آن در زمین بازی می‌زنند. در مورد این موضوع که چه کسی در رئال مادرید فرمانده است هم باید بگویم که همه ما فرماندهان این تیم تیم هستیم. هواداران، رئیس، کادر فنی، بازیکنان پزشکان و….

سرمربی جدید کهکشانی‌ها که دو هفته پیش به سرمربی قطعی این تیم و جانشین رسمی خولن لوپتگی تبدیل شد، در پاسخ به این سؤال که آیا به خاطر نتایج خوبش در 4 بازی اخیر (4 پیروزی) می‌تواند زین‌الدین زیدانی جدید باشد، عنوان کرد: بابت این مسئولیت بزرگ و زیبا بسیار هیجان زده‌ام. زیدان را نمی‌توان با هیچ شخص دیگری مقایسه کرد. او یک اسطوره است. او در سطحی فوق‌العاده بازی کرد و یک بازیکن منحصر به فرد بود که خوشبختانه من این شانس را داشتم که در کنارش بازی کنم. من آمار دقیق ندارم اما فکر می‌کنم که زیدان احتمالاً موفق‌ترین سرمربی تاریخ رئال مادرید باشد. من اما شخصیت او را به عنوان یک انسان هم تحسین می‌کنم.

آمریکا سه بانک ملت، پارسیان، مهر اقتصاد و بنیاد تعاون بسیج را تحریم کرد
بررسی

رئال مادرید شنبه از ساعت 15:30 به وقت تهران میهمان ایبار خواهد بود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| سانتیاگو سولاری: صحبت‌های آسنسیو؟ فقط برای حرف‌هایی که در زمین بازی می‌زند اهمیت قائلم