فوتبال جهان| راجا ناینگولان: بهانه‌های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف‌آور بودند

راجا ناینگولان، هافبک تیم فوتبال اینتر می‌گوید دیگر هرگز به تیم ملی بلژیک برنمی‌‌گردد و بهانه‌هایی که سرمربی این تیم روبرتو مارتینس برای دعوت نکردن او آورده را هم تأسف‌آور دانست. ناینگولان 30 ساله در فهرست 23 نفره‌ بازیکنانی که مارتینس با خودش به جام جهانی 2018 برد حضور نداشت و تأکید کرد این تصمیم او صرفاً تاکتیکی است.

ناینگولان در این باره به سایت ESPN گفت: من هرگز به تیم ملی برنمی‌گردم. گفته بودم که اگر به جام جهانی نروم، تیم ملی را ترک می‌کنم و الان هم پای حرفم می‌ایستم. من در اینتر دارم فوتبالم را بازی می‌کنم و از انجام این کار کلی لذت می‌برم، اما خارج از اینجا زندگی متفاوتی دارم. حتی اگر اتحادیه فوتبال بلژیک فردا سرمربی تیم ملی را عوض کند، من باز هم می‌گویم، به تیم ملی برنمی‌‌گردم. زمانی که تصمیمی را بگیرم، به آن پایبند می‌مانم. این‌طور نیست که بگویم من فقط تا زمانی که یک سرمربی خاص در یک تیم است، برای آن تیم بازی نمی‌کنم. وقتی می‌گویم تمام است، یعنی تمام است، چون این ماجرا به اندازه کافی به من فشار آورده است.

ناینگولان ادامه داد: الان هربار که فوتبال باشگاه برای برگزاری بازی‌‌های ملی تعطیل می‌شود، من چهار یا پنج روز تعطیل دارم و خیلی خوشحالم که برای اینتر و سایر بخش‌‌های زندگی‌ام وقت بگذارم. من طرفدار هم‌تیمی‌‌هایم در تیم ملی هستم. من همه آنها را دوست دارم و با همه آنها رابطه‌ای فوق‌العاده دارم. با این حال بعضی مسائل هست که نمی‌توانم آنها را بپذیرم، منظورم برخی تصمیمات است که درباره من گرفته می‌شود. من واقعاً ناراحتم شدم که با وجود داشتن عملکردی فوق‌العاده در جام ملت‌های اروپا، بدون هیچ دلیل از تیم ملی کنار گذاشته شدم. ما در تیم ملی بازیکنانی داریم که در رده باشگاهی بازی نمی‌کنند و باز هم دعوت شدند، اما من با وجود 50 بازی در رده باشگاهی دعوت نشدم.

آذربایجان شرقی| ۲ هزارواحد صنفی مراغه فاقدپروانه کسب هستند
بررسی کنید

هافبک پیشین رم تأکید کرد: من هرگز نگفتم که باید در تیم ملی بازی کنم، اما می‌گویم که حقم بود که به جای چند بازیکن دیگر، به تیم ملی دعوت شوم. بهانه‌هایی برای دعوت نکردن من آورده شد که همه آنها تأسف‌آور بودند. من بازیکن بدی نیستم. فکر می‌کنم همه کسانی که مرا می‌شناسند به شما خواهند گفت که در میان همه افرادی که از آنها شناخت دارند، من خوش‌قلب‌ترین فرد هستم. من همیشه دوست داشته‌ام که اطرافیانم احساس خوبی داشته باشند، چون این‌طور بزرگ شده‌ام. مردم چیزهای زیادی می‌گویند و متأسفانه در فوتبال مانند زندگی عادی، زمانی که به شما برچسبی زده می‌شود، دیگر با همان برچسب شناخته می‌شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| راجا ناینگولان: بهانه‌های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف‌آور بودند