علیرضا صمیمی: توپ‌های لیگ برتر مورد تأیید بورکینافاسو هم نیست،‌ چه برسد به فرانسه/ بعضی وقت‌ها فراموش می‌کنم قرار بود پاداشی به ما داده شود!

علیرضا صمیمی درباره تساوی 3 – 3 تیم مس سونگون مقابل شهروند ساری در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: این فصل چون اولین فصلی است که پلی‌آف لیگ برتر برگزار خواهد شد، اولی یا دومی در جدول رده‌بندی زیاد تأثیر ندارد و هدف ما هم کسب همین رتبه‌ها (اولی یا دومی) پیش از آغاز مرحله پلی‌آف لیگ برتر است. ما مدافع عنوان قهرمانی آسیا و لیگ برتر هستیم و دوست داریم از این عناوین‌مان هم دفاع کنیم.

وی در ادامه افزود: بازی در ساری هم بسیار سخت بود. اول به خاطر اینکه حدود پنج هزار تماشاگر در سالن حضور داشتند و با حضورشان جو سنگینی علیه تیم حریف ایجاد می‌شود. بعد از آن هم سالن ساری بسیار کوچک بود و ما به این سالن عادت نداشتیم. به همین دلایل بازی کردن مقابل شهروند سخت است، اما به نظرم ما بازی هوشمندانه‌ای انجام دادیم و بیشتر دقایق هم در اختیارمان بود. ما فرصت‌های زیادی در این مسابقه از دست دادیم و با تمام احترامی که برای حریف قائلم، ولی به نظرم می‌توانستیم برنده این مسابقه باشیم. در هر صورت اختلاف‌مان با گیتی پسند به سه امتیاز رسید و در آینده سعی می‌کنیم این اختلاف را جبران کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در مورد درگیری‌ بازیکنان مس سونگون و شهروند ساری در جریان بازی، گفت: چیز خاصی نبود و این درگیری‌ها در بازی فوتسال که در زمین کوچک برگزار می‌شود، طبیعی است. ضمن اینکه جو سالن ساری و حضور پُرتعداد تماشاگران هم باعث شده بود تا این برخوردها بیشتر شود، اما پس از هر برخورد بازیکنان بلافاصله از هم عذرخواهی می‌کردند و در کل اتفاق خاصی در بازی نیفتاد و همه چیز طبیعی بود.

معاون سازمان حمایت درباره افزایش قیمت لوازم خانگی توضیح داد
بررسی

علیرضا صمیمی، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال کشورمان در واکنش به این پرسش که «آیا مسئولان قولی برای پرداخت پاداش قهرمانی آسیا به بازیکنان تیم ملی داده‌اند یا خیر؟»، عنوان کرد: خیر! دیگر نمی‌دانم در این مورد چه بگویم. بعضی وقت‌ها کلاً فراموش می‌کنم که قرار بود پاداشی به ما داده شود. ما به خاطر فوتسال همه کار کردیم و حتی بازیکنی مانند حمید احمدی به خاطر بازی در تیم ملی پنج شش ماه مصدوم و خانه‌نشین شد. حقیقتاً تغییراتی در فوتسال رخ داده است،‌ اما هنوز پاداش‌ها را نداده‌اند. امیدوارم حداقل تا پایان سال جاری این پاداش‌ها هم پرداخت شود.

وی در ادامه با انتقاد شدید از کیفیت توپ‌های لیگ برتر تصریح کرد: من بعد از اینکه از بازی‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا برگشتیم از توپ‌های لیگ برتر انتقاد کردم و بعد از من مهدی جاوید،‌ محمد کشاورز، جواد اصغری‌مقدم و بسیاری از بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش هم از کیفیت توپ‌ها ایراد گرفتند. نمی‌دانم چه اصراری است که بگوییم این توپ‌ها کیفیت فرانسه را دارد و بخواهیم کار خودمان را توجیه کنیم. ما الان فقط به این توپ‌ها عادت کرده‌ایم، نه اینکه کیفیت آنها خوب شده باشد. ای کاش این توپ‌ها را قبلاً در جای دیگری تست می‌کردند و بعد به لیگ برتر می‌آوردند. ما خودمان با این کارها باعث می‌شویم کیفیت لیگ‌مان پایین بیاید. شما نگاه کنید الان چند بازیکن از لیگ ما به لیگ‌های دیگر رفته‌اند. این خودش باعث شده کیفیت لیگ پایین بیاید. حداقل دیگر ما کاری نکنیم از این بدتر شود.

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در ادامه خاطرنشان کرد: این از وضعیت توپ‌ها، آن هم از وضعیت برگزاری پلی‌آف. باز هم خدا را شکر نحوه برگزاری پلی‌آف را تصحیح کردند. در هر صورت امیدوارم از همین داشته‌های‌مان استفاده کنیم و کیفیت لیگ را بالا ببریم. در این وضعیتی که همه تیم‌ها مشکل اقتصادی دارند، حداقل ما کاری نکنیم که باشگاه‌ها فوتسال‌زده شوند! باشگاه‌های بزرگی مانند تأسیسات و دبیری در چند سال گذشته از فوتسال رفته‌اند. امیدوارم مسئولان کاری کنند این رشته رونق بگیرد. ما تیم سوم جهان هستیم و یک سال‌و‌نیم دیگر جام جهانی را در پیش داریم. حداقل توپ‌مان را درست کنیم. ما هر موقع انتقاد می‌کنیم،‌ کمیته فوتسال می‌گوید کیفیت این توپ‌ها مورد تأیید فرانسه است، پس یا کیفیت فرانسه خیلی پایین است یا ما این توپ‌ها را خیلی خوب می‌دانیم!

معرفی بدمینتون‌بازان برتر در پایان مسابقات رنکینگ بانوان
بررسی

صمیمی در خاتمه اظهار داشت: من همه جای دنیا فوتسال بازی کرده‌ام. حاضرم قسم بخورم این توپ‌ها بدترین توپ‌هایی است که در عمرم دیده‌ام. ما هر هفته یک توپ خراب می‌کنیم و دور می‌اندازیم، نمی‌دانم چه بگویم، این توپ مورد تأیید بورکینافاسو هم نیست،‌ چه برسد به فرانسه! واقعاً دیگر عاصی شدیم. وقتی می‌خواهیم به توپ ضربه بزنیم،‌ انگار به آجر شوت می‌کنیم. شاید مسئولان کمیته فوتسال از ما بیشتر می‌دانند. وحید شمسایی حرف خوبی زد،‌ ظاهراً این توپ‌ها را کسانی تأیید کرده‌اند که تا به حال فوتسال بازی نکرده‌اند. از حق نگذریم،‌ سلیمانی گفته قرار است سال آینده توپ‌ها را تغییر دهند، اما امیدواریم این اتفاق هر چه زودتر رخ دهد،‌ چون کیفیت لیگ پایین می‌آید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • علیرضا صمیمی: توپ‌های لیگ برتر مورد تأیید بورکینافاسو هم نیست،‌ چه برسد به فرانسه/ بعضی وقت‌ها فراموش می‌کنم قرار بود پاداشی به ما داده شود!