امین قاسمی‌نژاد: در مشهد هیچ‌کس به فکر پدیده نیست/ نمی‌دانیم چه آینده‌ای در انتظار باشگاه ماست

امین قاسمی‌نژاد: در مشهد هیچ‌کس به فکر پدیده نیست/ نمی‌دانیم چه آینده‌ای در انتظار باشگاه ماست

امین قاسمی‌نژاد درباره برتری تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: برای ما فرقی ندارد که در خانه یا بیرون از خانه بازی می‌کنیم. ما در این بازی هم فقط با هدف برد وارد زمین شدیم، چون می‌خواستیم این نتایج خوب و همچنین صدرنشینی را ادامه دهیم و خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد. حریف هم قصد داشت با انجام بازی مستقیم به هدفش برسد، ولی خدا را شکر که در این بازی در نهایت به چیزی که می‌خواستیم، رسیدیم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان که در این بازی تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند در این خصوص خاطرنشان کرد: خوشحالم که گل سه امتیازی زدم، ولی این نتیجه زحمات همه بازیکنان بود. من غیر از این گل باید یک گل دیگر هم می‌زدم که شوتم به تیر دروازه اثابت کرد، ولی مهمترین اتفاق این بود که سه امتیاز را گرفتیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه پدیده و اینکه یحیی گل‌محمدی گفته است فقط ۴۸ ساعت به باشگاه فرصت می‌دهد، تصریح کرد: متأسفانه ما در این مدت فقط وعده و وعید شنیدیم و هیچ چیزی تغییر نکرده است. ما کاری را که باید انجام می‌دادیم، انجام دادیم، ولی متأسفانه در مشهد هیچ‌کس به فکر پدیده نیست. بارها قول دادند که مشکلات حل شود، ولی این اتفاق رخ نداد. بازیکنان و کادر فنی هم واقعاً از این شرایط خسته هستند و نمی‌دانیم چه آینده‌ای در انتظار باشگاه پدیده است.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
وزیر جهاد کشاورزی: التهابات بازار مرغ سیاه‌بازی است
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • امین قاسمی‌نژاد: در مشهد هیچ‌کس به فکر پدیده نیست/ نمی‌دانیم چه آینده‌ای در انتظار باشگاه ماست