عطایی: با خطای کمتر مقابل شهرداری تبریز به پیروزی رسیدیم/ لیگ فشرده و سختی پیشِ روی ماست

عطایی: با خطای کمتر مقابل شهرداری تبریز به پیروزی رسیدیم.

بهروز عطایی در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری تبریز در هفته دوم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی بسیار سخت و خوبی بود. حریف ما در لیگ سال گذشته به عنوان سومی دست پیدا کرده بود.

وی ادامه داد: این نخستین بازی تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر امسال بود و اطلاعات دقیقی از این تیم در اختیار نداشتیم. اطلاعات ما در مورد شهرداری در حین بازی به دست آمد. تیم حریف هم از این نکته استفاده کرد و با توجه به تجربه و سابقه‌ای که بازیکنان این تیم داشتند، توانستند بازی قابل قبولی ارائه کنند، ولی بازیکنان جوان ما با دقت بیشتری بازی کردند و با خطای کمتر به پیروزی رسیدند.

عطایی در مورد ست پنجم بازی گفت: ما در ست پنجم از حریف پیش بودیم، ولی بازیکنان ما جوانی کردند و در برخی دقایق بازی، اتفاقاتی افتاد که از جریان یک بازی طبیعی خارج و شاید استثنا بود. با این حال توانستیم در نهایت و با نتیجه 22 بر 20 در ست پنجم برنده شویم.

سرمربی تیم والیبال کاله در مورد بازی روز یکشنبه تیمش گفت: به طور مستقیم از تبریز به اراک می‌رویم تا با تیم شهروند این شهر بازی کنیم. لیگ فشرده و سختی پیشِ روی ماست و باید با چنین شرایطی کنار بیاییم.

"تاریک ترین ساعت" فیلم سینمایی امشب شبکه یک
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • عطایی: با خطای کمتر مقابل شهرداری تبریز به پیروزی رسیدیم/ لیگ فشرده و سختی پیشِ روی ماست