رویارویی مدعیان قهرمانی در هفته سوم لیگ برتر تکواندو

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته سوم تا پنجم از دور رفت هفدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» “یادواره پانصد شهید تکواندو” روز شنبه – 5 مهرماه با حضور 8 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان حضور دارند.

براساس برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، در دیدار نخست هفته سوم تیم لوازم خانگی کن با صنعت مس کرمان مبارزه می‌کند و پس از آن هوگوپوشان شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد اسلامی که هر دو از مدعیان قهرمانی هستند به مصاف یکدیگر می‌روند. در سومین پیکار تعاونی انقلاب شهریار شرکت پالایش نفت آبادان برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند و در آخرین مبارزه این هفته نیز ملوان نداجا و پاس قوامین رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

برنامه رقابت‌ها به شرح ذیل است:

هفته چهارم//
تیم لوازم خانگی کن – تیم ملوان نداجا
تیم شهرداری ورامین – تیم شرکت پالایش نفت آبادان
تیم دانشگاه آزاداسلامی – تیم پاس قوامین
تیم تعاونی انقلاب شهریار – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان

هفته پنجم//
تیم لوازم خانگی کن – تیم تعاونی انقلاب شهریار
شهرداری ورامین – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان
تیم دانشگاه آزاداسلامی – تیم ملوان نداجا
تیم پاس قوامین – تیم شرکت پالایش نفت آبادان

گفتنی است؛ در پایان هفته دوم این مسابقات، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 6 امتیاز و تفاضل 10 صدرنشین شد، هوگوپوشان لوازم خانگی کن با کسب 6 امتیاز و تفاضل 10 رده دوم را به خود اختصاص دادند و تیم شهرداری ورامین نیز با کسب 6 امتیاز و تفاضل 6 در جایگاه سوم قرار گرفت.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
سرمربی ارژن شیراز: ناظر مسابقه گفت مربی خودتان با انار به چشم بازیکن‌تان زد!/ از همان ابتدا می‌دانستیم ممکن است اتفاقاتی بیفتد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید