اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص آی‌دی کارت فینال لیگ قهرمانان آسیا

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص آی‌دی کارت فینال لیگ قهرمانان آسیا

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اول آبان به میزبان پرسپولیس مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. آی دی کارت مرحله قبلی این بازی‌ها برای این مسابقه نیز معتبر است، با این وجود بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، آی دی کارت مسابقه فینال این رقابت‌ها کاملاً متفاوت خواهد بود و علاقمندان به دریافت آن می‌بایست از طریق سایت رسمی AFC اقدام کنند.

نمایندگان تمام رسانه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق حساب کاربری خود در مدیا چنل برای پوشش خبری مسابقه رفت و یا برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 و یا هر دو ثبت نام کنند.

آی دی کارت مسابقه رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 (در ژاپن یا کره جنوبی) در مسابقه برگشت فینال (در ایران یا قطر) معتبر نخواهند بود و در صورتی که نمایندگان محترم رسانه‌ها علاقمند به پوشش خبری هر دو مسابقه هستند، لازم است برای هر بازی به طور جداگانه درخواست آی دی کارت کنند.

بر همین اساس باتوجه به حساسیت مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 صدور آی دی کارت جهت اصحاب رسانه صرفاً توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام خواهد شد و فدراسیون فوتبال ایران به هیچ عنوان مجاز به صدور آی دی کارت برای رسانه‌هایی که از طریق مدیا چنل AFC اقدام نکنند، نخواهد بود.

حضور حاجیلو در اردوی استقلال در اهواز
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص آی‌دی کارت فینال لیگ قهرمانان آسیا