سزار فاریاس: مقابل ایران خسته بودیم/ بازی در سطح بالایی برگزار شد

سزار فاریاس، سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی پس از شکست 2 بر یک شاگردانش مقابل تیم ملی ایران گفت: ایران تیمی بسیار قدرتمند در بازی‌های خانگی است و ما شرایطی ویژه برای این بازی داشتیم.

وی افزود: قبل اینکه به ایران بیاییم به میانمار رفتیم و از آنجا به تهران آمدیم که این سفرها باعث شد امروز خسته باشیم. با این حال بازی در سطح بالا انجام شد. نفرات جدیدی را به تیم ملی آورده‌ایم و در حال ساخت تیمی جدید هستیم. از عملکرد امروز تیمم راضی هستم. بازیکنانم تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام دادند و این بازی تجربه بین‌المللی خوبی برای آنها بود.

سرمربی بولیوی در پاسخ به این سوال که با توجه به بازی‌های دوستانه قبل تیمش با دیگر تیم‌های آسیایی نظیر کره جنوبی  تفاوت ایران با این تیم‌ها را چطور می‌بیند و آیا ایران می‌تواند در جام ملت‌ها قهرمان شود؟ یادآور شد: کیفیت، سبک و روش بازی تیم‌ها با یکدیگر متفاوت است.  تیم ایران را تیم بسیار خوبی دیدم و نظرم این است که تیم‌های بزرگ آسیا روند آماده‌سازی خوبی را برای حضور در جام ملت‌ها طی می‌کنند اما مطمئنا بازی در این رقابت‌ها با بازی‌های دوستانه تفاوت زیادی دارد و تیم‌ها با تمام قدرت خود ظاهر می‌شوند. در کل تیم‌های بزرگ آسیا روند خوبی را  در پیش گرفته و  پیشرفت‌شان خوب بوده است.

فوتبال جهان| ارنستو والورده: نمی‎‌خواهم به اسپالتی سرنخی بدهم/ جانشین مناسبی برای مسی داریم
بررسی کنید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • سزار فاریاس: مقابل ایران خسته بودیم/ بازی در سطح بالایی برگزار شد