استان مرکزی به سامانه سیماک می پیوندد

فتح الله حقیقی عصرامروز در بازدید از اداره پست استان مرکزی با تبریک روز جهانی پست به کارکنان این اداره کل اظهار داشت: این هفته را به همه کارکنان اداره کل پست استان مرکزی تبریک می‌گوییم و یادآور می شوم باید برای تقویت فرهنگ استفاده از خدمات پستی در بین مردم به عنوان یک مسئله مهم مورد توجه مسئولان این سازمان تلاش شود.

وی افزود: یکی از مهمترین راه‌های نیل به این مهم تبیین خدماتی است که از سوی شرکت پست می‌تواند به مردم ارائه شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه اداره پست خدمات بسیار زیاد و متنوعی را به مردم ارائه می دهد گفت: این خدمات به نحو مطلوب و مناسب به طرق مقتضی باید به اطلاع مردم و افکار عمومی رسانده شود تا ضمن آشنایی آنها با این خدمات بهتر و بیشتر بتوانند از آن استفاده کنند.

حقیقی ادامه داد: آموزش عمومی و فرهنگ سازی در این زمینه مورد تاکید قرار دارد و از دیگر مواردی که می تواند سبب گسترش خدمات پستی در بعد کمی و کیفی شود و ارائه ظرفیت های نهفته در شرکت پست برای مردم و استفاده کنندگان است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء سیستم پستی و تنوع خدماتی که به مردم و دستگاه ها ارائه می‌شود تاثیر به سزایی در روند توسعه کشور در زمینه‌های مختلف دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به مزایای سامانه یکپارچه سازی مدیریت املاک کشور(سیماک) گفت: انجام همه استعلامات به طور الکترونیکی، شفاف سازی پرونده های ملک، کاهش مراجعه حضوری، ارتقاء سلامت اداری و مدیریت اسناد از مهمترین مزایای این طرح هستند.

حقیقی اضافه کرد: با توجه به اینکه بستر این پروژه در اداره کل پست استان فراهم شده است در آینده ای نزدیک در استان مرکزی نیز به بهره برداری خواهد رسید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید