فوتبال جهان| محرومیت دائمی و هفت سال زندان در انتظار ۲ بازیکن فوتبال روسیه

فوتبال جهان| محرومیت دائمی و هفت سال زندان در انتظار ۲ بازیکن فوتبال روسیه

رادیو مسکو به نقل از یک منبع موثق در فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد که 2 بازیکن مطرح فوتبال روسیه که سابقه حضور در تیم ملی این کشور را دارند شاید با محرومیت دائمی از فوتبال مواجه شوند. در یکی از مواد قانونی فدراسیون فوتبال روسیه مجازات فیزیکی بازیکنان باشگاه‌ها و تیم ملی شامل سلب جوایز اختصاص‌ یافته، محرومیت از بازی فوتبال در دوره زمانی مشخص یا دائمی و محرومیت از هرگونه فعالیت‌های مربوط به فوتبال هستند.

الکساندر کوکورین، مهاجم 27 ساله باشگاه زنیت سن پترزبورگ و پاول مامااف، هافبک 30 ساله باشگاه زسکا مسکو در کافه‌ای در پایتخت روسیه دنیس پارک، رئیس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت را مورد ضرب‌ و شتم شدید قرار دادند. پزشکان بیمارستانی در مسکو آسیب‌های وارده به کارمند رسمی دولت روسیه توسط 2 بازیکن مطرح فوتبال این کشور را ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن اعلام کردند.

در این درگیری فیزیکی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی روسیه نیز حضور داشت که او نیز به شدت مصدوم شد و به بیمارستان انتقال یافت.

همچنین ماکسیم پاشکوف، وکیل مطرح روسی درباره حکم احتمالی دادگاه برای الکساندر کوکورین و پاول مامااف به اسپورت اکسپرس گفت: همه چیز به عواقب حادثه و میزان صدمه وارده بستگی دارد. در وهله نخست باید منتظر گزارش پزشکی قانونی باشیم. طبق ویدئوی منتشر شده علاوه بر کوکورین و مامااف افراد دیگری نیز در درگیری شرکت دارند. مجازات حمله گروهی می‌تواند تا هفت سال زندان باشد. اگر این جرم ثابت شود مسئله بسیار جدی خواهد شد و مصالحه‌ای در کار نیست.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
قرارگاه فرماندهی اقتصادی استان خوزستان تشکیل شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| محرومیت دائمی و هفت سال زندان در انتظار ۲ بازیکن فوتبال روسیه