کی‌روش: باید برخیزیم و مقابل چالش‌های پیش رو بایستیم

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  کارلوس کی‌روش پیام دوم خود درباره جام ملتهای آسیا 2019- امارات را منتشر کرد. متن  پیام سرمربی تیم ملی کشورمان به شرح زیر است:

تضعیف کردن و یا از دست دادن کسب مقام در جام ملت‌های آسیا، در حقیقت یک بی‌احترامی به تمامی فداکاری‌ها و تعهداتی  است که از طرف مربیان و بازیکنان در چند سال گذشته انجام شده است.

عدم حمایت از برنامه آماده‌سازی تیم ملی به صورت موثر و در زمان مناسب، با منابع و راهکارهای واقعی باعث ناامیدی  هواداران تیم ملی خواهد شد و باعث شرمساری و تحقیر تمام رویاها و توقعات هوادارانی است که با توجه به دستاوردهای تیم ملی بالاتر نیز رفته است.

بعضی اوقات مطلب اصلی تعقیب کردن غیرممکن‌ها نیست بلکه می‌تواند بهبود بخشیدن شرایط گذشته باشد. برای قهرمان بودن، برای رسیدن به پیروزی شما باید بهتر بازی کنید، بیشتر تمرین کنید، استراحت و خواب بهتری داشته باشید.

با یک گروه خوشفکر فنی که همانند یک گروهان هستند، یابندگان ارزش‌ها، خالقان استعداد، برهم زنندگان شجاع،  آنالیزورهای دقیق، با انجام کارهایی بسی دشوار و هوشمندانه با پایبندی و نمایش شمه‌هایی از شجاعت و همینطور فداکاری‌های بی‌نظیر، ما توانستیم کارهایی را مقدور کنیم در همان جایی که دقیقا دیگران پیش‌بینی می‌کردند  که غیرممکن است به موفقیت دست یابیم، بعضی از آنها حتی آرزو و توقع شکست ما را داشتند.

آفرین آقایان، بنده به شما بسیار افتخار می‌کنم و در همین جا می‌خواهم از صمیم قلبم از شما تشکر کنم، البته باید بگویم که در حال حاضر زمان  آن است که همه ما برخیزیم و مقابل چالش‌های پیش رو با همان قدرت انعطاف‌پذیری و تعهد همیشگی بایستیم و دقیقا کارهایی که برای آمادگی، تمرین بهتر و حمایت از بازیکنان‌مان در تیم ملی لازم است را انجام دهیم.

ناامیدی هواداران کلوب بروژ از کاوه رضایی و آمرابات
بررسی

در حال حاضر که ما با بادهای ویرانگر روبرو هستیم، من به دنبال شجاعت و وفاداری شما برای ایجاد انگیزه در بازیکنانمان هستم تا بتوانیم در جام ملتهای 2019 امارات به موفقیت برسیم و  قطره‌های عرق را تبدیل به طلا بکنیم، به خاطر هواداران تیم ملی.

با آرزوی بهترین‌ها

کارلوس کی‌روش

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید