نمایش دهندگان متخلف

نمایش دهندگان متخلف

قابل توجه نمایش دهندگان گرامی سیستم بازدید ایده ؛ طی 80 روز گذشته متاسفانه به دلیل تخلف کاربران بیش از 20 سایت و بلاگ در سیستم های پاپ اپ و اسمارت پاپ متوقف و مسدود شدند ، لزا از شما کاربران گرامی تقاضا میشود به هیچ عنوان سیستم بازدید ایده را تست و امتحان نکنید و تمامی درامد هایی که بابت فریب سیستم و یا هرگونه تخلفی باشد شرعا و عرفا حرام و درامد مذکور کاملا نامشروع میباشد.

نحوه برخورد با نمایش دهندگان متخلف :

!) تخلف مرتبه اول ؛ تذکر و مسدود سازی ابزار تخلف

در صورتی که کاربر برای بار اول تخلفی در هر سیستمی انجام داده باشد توسط سیستم متخلف شناخته شده و موجودی درامدی کاربر صفر میگردد.

همچنین سایت ، بلاگ ، ایپی و .... توسط سیستم به صورت دائمی به لیست سیاه اضافه خواهد شد و امکان کسب درامد با ان به صورت همیشگی از بین میرود.

!) تخلف مرتبه دوم ؛ منع فعالیت در سیستم مربوطه به صورت دائم

در صورتی که کاربر برای بار دوم مرتکب تخلفی شود دیگر امکان کسب درامد در فقط همان سیستم را نخواهد داشت و درامد وی صفر میگردد.

!) تخلف مرتبه سوم ؛ عدم صلاحیت کاربر جهت فعالیت در تمامی سیستم های مجموعه بازدید ایده را در بر خواهد داشت!

در صورتی که برای بار سوم از کاربر خطایی رخ دهد تمامی اطلاعات وی ثبت و امتیاز فعالیت وی به صورت دائم از خدمات سیستم گرفته خواهد شد.

 

حرف آخر ؛ قابل توجه کلیه کاربران گرامی سیستم بازدید ایده ( علی الخصوص نمایش دهندگان ):

هر گونه کسب درامد با استفاده از تقلب علاوه بر اینکه به سیستم بازدید ایده لطمه میزند ، به ضرر تبلیغ کننده نیز هست و کاربرانی که تقلب میکنند حق تبلیغ کنندگان را نیز خورده و به آنها مدیون میشوند ، حتی الامکان جلوی تقلب در سیستم نیز گرفته میشود ولی متاسفانه روش های تقلب جدید نیز هر روزه ابدا و عرضه میشود لزا از تمامی شما کاربران درخواست داریم در صورت پی بردن به روش تقلبی که در سیستم بازدید ایده جلوش گرفته نشده و یا در صورت مشاهده سایتی که با تقلب از سیستم کسب درامد میکند ، تیم بازدید ایده را مطلع سازید.

به دلیل بهینه سازی سیستم بازدید ایده میتوانیم مدعی آن باشیم که کمترین میزان ضرر و زیان مشمول تبلیغ دهندگان گرامی خواهد شد و در صورت هر گونه تخلف نمایش دهندگان مشکلی برای تبلیغ دهندگان پیش نخواهد امد !

مطابق قوانین سیستم بازدید ایده در صورت مشاهده کوچکترین تقلب در مجموعه بازدید ایده به هر نحوی ، مدیریت بازدید ایده اجازه مسدودیت حساب کاربری و صفر کردن درامد کاربر خاطی را دارد و توجه داشته باشید سیستم بازدید ایده هیچ واریزی به متقلبان نخواهد داشت و امکان استفاده مبالغ در خود سیستم نیز برای متخلفان وجود ندارد!

 

 

 

#کسب درآمد #کسب درامد نامشروع #تخلف اینترنتی #تقلب #سیستم های کسب درآمد بازدید ایده #نمایش دهندگان متخلف #اخطار به نمایشدهندگان #تقلب در پاپ اپ #تقلب در اسمارت پاپ #روش تقلب در بازدید ایده #کسب درامد از طریق تقلب #کسب درامد حرام #لطمه به سیستم های کسب و کار اینترنتی