شماره تماس : 09020022169

جشنواره میلیونی بازدید ایده

جشنواره میلیونی بازدید ایده

یک شب یلدای متفاوت را در کنار اعضای خانواده خود تجربه کنید؛

شما به جشنواره ای دعوت شده اید که برای تمام عموم آزاد است و جوایز ویژه ای خواهد داشت /

با عضویت در وب سایت بازدید ایده و دریافت کد زیرمجموعه گیری خود در کمتر از 30 روز در یک قرعه کشی ویژه شرکت کنید.

شرایط : عدم فریب و دور زدن دیگر شرکت کنندگان از طریق ایجاد کاربری و ... غیر قانونی * هر فرد حقیقی مجاز به داشتن یک کاربری است.

 

 

 

زیرمجموعه گیری و معرفی وب سایت :

  • نفر اول بیشترین معرفی کاربران مبلغ 10 میلیون ريال کارت هدیه از طرف بازدید ایده
  • 10 میلیون ريال به چهار شرکت کننده با حداقل معرفی 3 شخص حقیقی به قید قرعه " نفری 2.5 میلیون ريال "

قوانین و روش شرکت : شخص شرکت کننده لزوما باید در بازدید ایده تنها یک حساب کاربری با اطلاعات هویتی ثبت شده داشته باشد و از ایجاد حساب کاربری غیرواقعی و زیرمجموعه گیری آنها جدا خودداری نماید ، چرا که تمامی حساب ها بررسی خواهند شد.

از این میان یک برنده خوش شانس که بیشترین تعداد معرفی کاربران را به بازدید ایده داشته باشد مبلغ 10 میلیون ريال و از بین تمام کاربران شرکت کننده که حداقل سه شخص را در بخش زیرمجموعه گیری معرفی کرده باشند ، چهار نفر به قید قرعه برنده جایزه 2.5 میلیون ريالی خواهند شد.

 

زیرمجموعه گیری و معرفی وب سایت به تبلیغ دهندگان :

  • نفر اول بیشترین ارجاع موفق تبلیغ دهنده 90% کل مبلغ اولین خرید تمامی افراد معرفی شده را دریافت خواهند کرد ، همچنین به صورت مادام العمر کاربری با سطح دلخواه و علاوه بر این ، امکان استفاده از تمامی مزایای تیم های بازاریابی مجموعه را دریافت میکنند و در انتها کارت هدیه ای معادل 50 میلیون ريال از طرف بازدید ایده به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.
  • نفر دوم بیشترین ارجاع موفق تبلیغ دهنده 50% کل مبلغ اولین خرید تمامی افراد معرفی شده همچنین بهره مندی از خدمات و مزایای تیم های بازاریابی مجموعه بازدیدایده را دریافت خواهند کرد و جهت قدردانی از زحماتشان کارت هدیه 25 میلیون ريالی بازدید ایده را دریافت میکنند.
  • نفر سوم بیشترین ارجاع موفق تبلیغ دهنده 20% کل مبلغ اولین خرید تمامی افراد معرفی شده همچنین بهره مندی از خدمات و مزایای تیم های بازاریابی مجموعه بازدیدایده را دریافت خواهند کرد و جهت قدردانی از زحماتشان کارت هدیه 25 میلیون ريالی بازدید ایده را دریافت میکنند.
  • همچنین به قید قرعه به 10 شرکت کننده که ارجاع های موفق تبلیغ دهندگان را داشتند " حداقل یک خرید موفق با حداقل بودجه 50 هزار ريال " بن خرید تا سقف 2.5 میلیون ريال خرید از فروشگاه دیجی کالا و کارت هدیه 2.5 میلیون ریالی بازدید ایده را دریافت میکنند.

قوانین و روش شرکت : شخص شرکت کننده لزوما باید در بازدید ایده تنها یک حساب کاربری با اطلاعات هویتی ثبت شده داشته باشد و از ایجاد حساب کاربری غیرواقعی و زیرمجموعه گیری آنها جدا خودداری نماید ، چرا که تمامی حساب ها بررسی خواهند شد.

 

 

 

 

توضیحات : به صورت کلی جشنواره فعلی دارای دو سبک کلی » یک برای معرفان / دو برای افرادی که جذب مشتری و تبلیغ دهندگان میکنند را داراست ، توجه داشته باشید جهت شرکت در قرعه کشی باید از کد زیرمجموعه گیری خود استفاده نمایید و از ایجاد کاربری های متعدد و غیرواقعی خودداری نمایید.این جشنواره در تاریخ 5 دی 96 به اتمام میرسد و تمام افراد برنده مشخص و در همان روز به صورت تلفنی جهت دریافت جوایز هماهنگی های لازم با آنها صورت میگیرد اما در شب یلدا 150 نفر هر شرکت کننده مبلغ 500 هزار ريال کارت هدیه دریافت خواهند کرد که مجزا از قرعه کشی اصلی می باشد و تا پایان شب یلدا " راس ساعت 23:59 " فرصت دارند حداقل ها را کسب نمایند.

پیشبینی میشود تعداد شرکت کنندگان در این طرح 750 نفر باشد که با توجه به میزان جوایز شانس " حدودا 168 جایزه نقدی " برنده شدن در این طرح برای همراهان گرامی بازدید ایده میسر و آسان باشد.

قابل ذکر است که یک شخص میتواند در تمام طرح ها برنده و جایزه های مربوط را دریافت نماید.

 

 

 

#بازدید ایده #افزایش بازدید #زیرمجموعه گیری #کسب درامد اتوماتیک #کسب درامد از معرفی #کسب درامد از زیرمجموعه گیری #کسب درامد حرفه ای #تبلیغات گوگل #خرید تبلیغات گوگلی #ثبت در گوگل #تعرفه گوگل #قوانین گوگل #کسب درامد از گوگل #راه کار افزایش بازدید گوگلی #بازدید ایده ایده پرداز کسب درامد اینترنتی #شیک رنک #بازدید ایده #ابرادز #ایپی ایرانی با کمترین هزینه #سایت سورف #جشنواره #قرعه کشی #قرعه کشی بازدید ایده #بازدید ایده ایرانی