توضیحات فرامرزیان درباره تشکیل کارگروه تعامل اصلاح‌طلبان و دولت

دبیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: روحانی از عارف درخواست کرد که کارگروهی به منظور هماهنگی بیشتر جریان اصلاحات با دولت تشکیل شود.

ژاله فرامرزیان دبیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ،‌ با اشاره به جلسه جمعی از فعالان اصلاح‌طلب با رئیس جمهور و طرح پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای هماهنگی بیشتر جریان اصلاحات و دولت در این جلسه گفت‌: در جریان این نشست، رئیس جمهور از آقای عارف درخواست کرد که کارگروهی به منظور هماهنگی بیشتر جریان اصلاحات با دولت تشکیل شود.

دبیر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در پاسخ به این سوال که آیا کارگروهی که تشکیل آن در نشست دیروز مطرح شد، در قالب همان کارگروهی است که در  شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان به منظور تعامل بیشتر با دولت تشکیل شد؟ تصریح کرد: موضوع این کارگروه از کارگروهی که در شورای سیاست گذاری به دنبال آن بودیم، متفاوت است اما ممکن است در نهایت به یک مجرا برسد.

فرامرزیان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در نشست روز گذشته بحثی در رابطه با مسئله انتخاب وزرای جدید کار و اقتصاد  نیز مطرح شد؟ خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نقش مهمی که دو وزارتخانه کار و اقتصاد و دارایی در ساماندهی مشکلات اقتصادی دارند، تاکید شرکت کنندگان بر این بود که آقای روحانی هر چه زودتر تکلیف انتخاب وزیر برای این  وزارتخانه را مشخص کند.

وی افزود: با وجود اینکه منعی برای اظهار نظر درباره گزینه‌های پیشنهادی وزارت کار و اقتصاد وجود نداشت، با این حال هیچ یک از دوستان  در این رابطه  اظهارنظری  نکردند.

دیدار حجت‌الاسلام روحانی و اصلاح‌طلبان روز چهارشنبه 11 مهرماه در نهاد ریاست‌جمهوری با حضور 23 چهره اصلاح‌طلب برگزار شد که مدیریت این نشست را محمدرضا عارف برعهده داشت.

روحانی: درآمد دولت از بالارفتن قیمت ارز دروغ است/ قیمت ارز باید واقعی و متعادل بماند
بررسی کنید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • سیاسی
  • توضیحات فرامرزیان درباره تشکیل کارگروه تعامل اصلاح‌طلبان و دولت