شعبانی‌بهار: هیچ کمانداری برای حضور در تیم ملی کوپنی پیش ما ندارد/ حرف آخر را رکوردها خواهد زد

غلامرضا شعبانی‌بهار در خصوص آمادگی نمایندگان‌ ایران در المپیک‌ جوانان در بوینس آیرس اظهار داشت: اردوی کمانداران اعزامی به آرژانتین همزمان با ملی‌پوشان اعزامی به جاکارتا و در کنار آنها برگزار شد. سوگند رحمانی، شبانی و صفایی‌پور در اردوها حضور داشتند و حتی با مربی کره‌ای کار کردند و اردو آنها در زمان حضور تیم ملی در مسابقات برون مرزی هم در تهران برگزار می‌شد.

وی در ادامه افزود: آنچه لازم بود را انجام دادیم و تجهیزات در اختیار آنها قرار دادیم. روز چهارشنبه هم تقدیری از آنها برگزار و راهی مسابقات می‌شوند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تاکید کرد: خوشبختانه رحمانی و شبانی، دو نماینده کشورمان از روحیه خوبی برخوردارند. البته هر دو نفر با یک مربی می‌روند و اگر دو همراه داشتند بهتر بود اما شرایط میزبان این اجازه را نداد.

وی یاد‌آور شد: از نظر فنی رکوردهای خوبی دارند و کسب عنوان برای آنها دور از دسترس نیست البته با توجه به سطح مسابقات کار سخت است. من فکر می‌کنم در میکس عملکرد بهتری هم داشته باشیم.

شعبانی‌بهار در خصوص توجه به نوجوانان و جوانان برای حضور در المپیک‌های آینده گفت: ما تاکید داریم که مسابقات در رده‌های پایه برگزار شود. در شهرکرد هم مسابقاتی با همین هدف برگزار کردیم‌ و استان‌ها را بسیج کردیم و نونهال و نوجوان و جوانان که  حدود 300 نفر بودند در آن شرکت کردند. این 300 نفر پشتوانه ما در تیراندازی با کمان هستند و اراده هم دارند. اگر نمایندگان ما در المپیک جوانان نتیجه خوبی بگیرند می‌توانند مشوق خوبی  برای سایرین باشند و نوجوانان و جوانان را به این خودباوری برسانند که می‌توانند موفق باشند.

شاید براتون جذاب باشه بررسی کنید :
سردار هیئت و شهید ۲۲ ساله حملات تروریستی اهواز چه کسی بود؟

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تصریح کرد: هیچ راهی جز سرمایه گذاری و تمرکز روی نوجوانان و جوانان نداریم و نیازمند به یک تغییر هستیم. اگر همین سطح را ریکرو و در رده‌ها حفظ کنیم با حضور آنها در رده بزرگسالان می‌توانیم برای المپیک روی آنها حساب کنیم. اگر بخواهیم برای 2020 برنامه ریزی کنیم باید این جوانان به تیم ملی تزریق شوند.

وی در خصوص تحول در تیم ملی بزرگسالان و برگزاری مسابقات انتخابی گفت: ما به گذشته کاری نداریم. رشته ما رکوردی است و هر کسی باید حرفش را در میدان بزند. هیچ کمانداری برای حضور در تیم ملی کوپنی پیش ما ندارد و همه باید در انتخابی‌ها شرکت کنند و حرف آخر را رکوردها خواهد زد. سوگند رحمانی و صفایی‌پور،  رضا شبانی در تیم ملی رکوردهای خود را ثبت کردند و با اینکه صفایی‌پور سهمیه المپیک جوانان را کسب کرده بود در چند مرحله با شبانی رقابت کرد و مشخص شد رکوردهای شبانی بهتر است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • شعبانی‌بهار: هیچ کمانداری برای حضور در تیم ملی کوپنی پیش ما ندارد/ حرف آخر را رکوردها خواهد زد